20. máj. 2024 o 19:00
izabela, Koktejl

Babička oznámila, že čaká dieťa: Jej partner je o 37 rokov mladší! FOTO

placeholder
Pár vyhlásil, že spolu čaká dieťa napriek tomu, že majú 37-ročný vekový rozdiel.
Zdroj: tiktok/@oliver0606

Ľudia sa nestačili čudovať.

Zaujímavosti
20. máj. 2024 o 19:00
Babička oznámila, že čaká dieťa: Jej partner je o 37 rokov mladší! FOTO

Ľudia sa nestačili čudovať.

Pár s 37-ročným vekovým rozdielom oznámil, že spolu čaká dieťa a mnohí sa čudujú, ako je to „možné“, píše Mirror. Cheryl (63) s priateľom Quranom (26) na TikToku zverejnili video, v ktorom sa so sledovateľmi podelili o šťastnú novinu: „Konečne sa to stalo, zakladáme si rodinu“.

Vysvetlili, že ich náhradná matka je tehotná, ukázali pozitívny test. Podelili sa tiež o to, že boli s náhradnou matkou u lekára a vypočuli si tlkot srdca ich dieťaťa. Dvojica sa pri oznamovaní šťastnej novinky rozžiarila od ucha k uchu a ukázala fotografie z vyšetrenia, ktoré podstúpila ich náhradná matka. Cheryl má z predchádzajúceho vzťahu už sedem detí a 17 vnúčat.

„Nemôžem sa dočkať, konečne si založíme našu malú rodinu. Som taký šťastný. Budem otcom. Konečne máme rodinu,“ povedal Quran. V komentároch k videu sa ľudia rýchlo pýtali, ako je možné, že dvojica čaká dieťa, pričom niektorí naznačovali, že si možno „dala zmraziť vajíčka“. „Ako?“, pýtali sa mnohí, ale samozrejme, kým sa Cheryl nerozhodne podeliť o ich cestu v plnom rozsahu, zostáva to záhadou.

„Tak sa z vás teším a nepočúvajte hejterov, sú len žiarliví,“ napísal jeden z komentujúcich. Ďalší uviedli, že je to krásny moment, ktorý si budú vážiť a opäť ich vyzvali, aby nepočúvali hejterov. Jeden TikToker dokonca povedal, že budú skvelí rodičia.