15. sep. 2023 o 10:00
žani, Koktejl

Rozcítenú Mirgovú prevalcovali emócie: Po tom, čo si prečítala, neudržala slzy

placeholder
Dominika neudržala slzy.
Zdroj: Instagram/ dominikamirgovaofficial

Spevácka hviezda nemala slov.

Domáce promi
15. sep. 2023 o 10:00
Rozcítenú Mirgovú prevalcovali emócie: Po tom, čo si prečítala, neudržala slzy

Spevácka hviezda nemala slov.

Speváčka Dominika Mirgová (31) si v súkromí prechádza neľahkým obdobím. Srdce jej manžela si získala nová žena. Šokujúca informácia sa na verejnosť dostala pred niekoľkými mesiacmi. "Ľudia robia neustále chyby. Ja tiež nie som dokonalá. V každom vzťahu sú dvaja. A ten náš bol nalomený už nejaký čas," priznala úprimne Dominika.

Už vtedy avizovala, že sa potrebuje vyliečiť a pomáha jej práve milovaná hudba. Zatvorila sa do štúdia a tvorila. Fanúšikom už stihla predstaviť nové, chytľavé pesničky a klipy, ktorými preniesla všetkých na Zanzibar. A práve tak sa volá aj jedna z jej skladieb.

Dominika vyzvala fanúšikov, aby jej pod klip k Zanzibaru napísali komentár. Autor toho najkrajšieho získa reklamné predmety s jej vlastnou potlačou. Keď si čítala slová od ľudí, ktorí milujú jej hudbu, prevalcovali ju emócie. Dominika neudržala slzy a musela sa im prihovoriť na sociálnej sieti.

"Nedokážem vybrať komentár, lebo je ich tam strašne veľa a každý druhý je proste... Dojali ste ma. Nemám slov," povedala rozcítená speváčka. "Ďakujem za krásne slová, povzbudivé. Občas je fajn si poplakať," dodala a ukázala oči plné sĺz. Vďaka pozitívnej energii, ktorú dostala, má chuť nahrávať ďalší album.