08. dec. 2023 o 05:30
žani, Koktejl

Svarinská zbalila kufre a odletela zo Slovenska: FOTO v objatí známeho fešáka

placeholder
Kristína Svarinská na Let's Dance.
Zdroj: Instagram/kristina.svarinska

Fanúšikovia sú nadšení.

Domáce promi
08. dec. 2023 o 05:30
Svarinská zbalila kufre a odletela zo Slovenska: FOTO v objatí známeho fešáka

Fanúšikovia sú nadšení.

Po 13 rokoch sa na plátnach kín objaví pokračovanie populárneho filmu Lóve od režiséra Jakuba Kronera. Aj v dvojke si zahrajú hlavné úlohy Kristína Svarinská (34) a Michal Nemtuda (36). Značná časť filmu sa natáča v Thajsku, odkiaľ sa už dlhšie herec hlási. Teraz sa k štábu konečne pridala aj Kristína.

Na Slovensku ju držali ďalšie herecké povinnosti. Svarinská hrala v dobovom seriáli Dunaj, k vašim službám, ktorý si diváci zamilovali. Rovnako to bolo aj s Klárou, ktorej išlo v posledných častiach série o život. Jej postava však našla svoje šťastie a na tajnej svadbe sa vydala za svoju lásku.

Kristína sa teraz divákom ukáže v úplne inej úlohe. Na pľaci Lóve 2 sa už strela s dobrým kamarátom Nemtudom a hneď si spravili aj spoločnú fotku. "Našla som tohto Thajčana a nechám si ho," napísala k spoločnej selfie herečka. Všetci sa už určite tešia, že sú spolu a môžu pracovať na pokračovaní milostnej drámy.

O nakrúcaní filmu písal na sociálnych sieťach Nemtuda ešte v roku 2021. "NO WORDS NEEDED (žiadne slová netreba, pozn. red.) 10 rokov sme “snívali” a včera sme to začali žiť," napísal 6. októbra 2021 pri fotke s filmovou klapkou. Na ponuku zahrať si vo filme kývol aj slovenský kaskadér a herec Vladimír Furdík, známy zo seriálu Hra o tróny.

O čom bude Lóve 2?

Podľa informácií zverejnených na stránke Slovenského filmového ústavu, má Lóve 2 rozprávať príbeh o bývalom väzňovi a vojakovi cudzineckej légie, ktorý sa márne snaží zaradiť do bežného života v stredoeurópskej postkomunistickej krajine.

"Nechtiac sa stane nepohodlným svedkom vraždy premiérky a zároveň podozrivým z tohto činu. Utečie do Thajska, kde už roky žije jeho kamarát Tomáš, ktorý ho v minulosti zradil. Pridáva sa k jeho thajskému gangu a to, čo na začiatku vyzeralo ako „easy ride“, sa stáva nebezpečnou hrou o prežitie. Je nútený rozhodnúť sa, ako ďaleko je ochotný zájsť, aby sa pomstil," píše sa na stránke, čo vysvetľuje prítomnosť thajského tímu na fotkách Nemtudu.