01. mar. 2024 o 06:00
mob, Koktejl

Rodina a priatelia dali moderátorke Palugyayovej († 47) posledné zbohom: Zo slov manžela mrazí!

placeholder
Lucia Palugyayová.
Zdroj: FB/ Lucia Palugyay

Manžel prezradil šokujúce detaily.

Domáce promi
01. mar. 2024 o 06:00
Rodina a priatelia dali moderátorke Palugyayovej († 47) posledné zbohom: Zo slov manžela mrazí!

Manžel prezradil šokujúce detaily.

Smutná správa zasiahla v uplynulých dňoch TV JOJ. V utorok 20. februára zomrela logopedička PhDr. Lucia Palugyayová († 47), ktorá bola moderátorkou jednej z najúspešnejších relácii detskej televízie Jojko. Ako prezrádza parte, mama opustila svoju rodinu bez rozlúčky.

Denník Nový Čas informoval, že príčinou smrti mala byť náhla mozgová príhoda. Moderátorka si ešte dva dni pred skonom mala plánovať výlety na Veľkú noc. Posledná rozlúčka s obľúbenou moderátorkou bola v stredu (28. februára) v Lamači, kde jej zlomený manžel prezradil mrazivé detaily, píše Plus jeden deň.

„Pred časom na oslave s priateľmi sme si tak z recesie písali na papieriky, kto chce aký pohreb. Nikdy by mi nenapadlo, že to budem musieť naozaj niekedy riešiť. Napísala si, že chceš biely a nie čierny pohreb, chceš, aby prišli všetci v bielom, neformálni a aby na nebi svietila dúha. Tak sme sa trošku posnažili. Robil som, čo som mohol. A predstav si, že aj tú dúhu sme vybavili. Dvadsiateho, keď si odišla, tak nad Bratislavou bola krásna a výrazná dúha. Asi preto, lebo si anjel. Milujem ťa a vždy budem. Nikdy sa to nezmení. Drž nám tam miesto,“ odkázal jej do neba a rozplakal sa. Následne odznela pieseň Over the Rainbow.

Lucia Palugyayová bola tvárou úspešnej šou Rapotáčik. K poslednej, tretej sérii si písala scenár samotná logopedička. Relácia sa tešila veľkej obľube u detí aj ich rodičov. Okrem toho napísala aj knihu, z ktorej sa predalo skoro 10 000 kusov.

Chýbať bude rodine, kolegom z televízie a mnohým ďalším, ktorých kondolencie sa objavili na sociálnej sieti. Jej známi nedokážu uveriť tomu, že už nie je medzi nimi. „Luci, poklad, bola si a vždy budeš jednou z najmilších kamarátok…navždy v srdci,“ píše sa v jednom z komentárov.

„Úprimnú sústrasť celej rodine, ťažko sa hľadajú slová, keď odíde vzácna duša a tak náhle... Lucka už teraz veľmi chýbaš,“ pridala sa ďalšia kamarátka. „Lucka, budeš nám tu chýbať. No najviac budeš chýbať svojom deťom a svojej rodine. Odpočívaj v pokoji,“ napísala iná.