11. júl. 2024 o 06:00
jž, Koktejl

Dcéra Dary Rolins Laura sa otrávila alkoholom: Ratoval ju jej otec... nedýchala!

placeholder
Dara Rolins s dcérou Laurou.
Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Hrozivé chvíle Darinho ex s ich dcérou.

Domáce promi
11. júl. 2024 o 06:00
Dcéra Dary Rolins Laura sa otrávila alkoholom: Ratoval ju jej otec... nedýchala!

Hrozivé chvíle Darinho ex s ich dcérou.

Populárna speváčka Dara Rolins (51) má dcéru Lauru, viac známu ako Lolu, so spevákom kapely Wohnout, Matějom Homolom (51). Lola prednedávnom oslávila 16. narodeniny a ako prezradil Matěj v rozhovore pre Novinky.cz, niekedy to s ňou nie je úplne najľahšie.

Podľa Matějových slov rieši všetko s dcérou ako kamarát. Nikdy na ňu nezvyšuje hlas a ani nemal potrebu ju trestať. "Nemôžem poprieť, čo povedal. Je to najlepší otec. Z jeho strany je cítiť neustálu podporu, pocit kľudu a bezpečia. Myslím, že veľa ľudí nemá také šťastie, že by toto nachádzali u svojich otcov. Čím som staršia, tým viac si rozumieme, máme veľa spoločných záujmov, sme parťáci," potvrdila jeho slová Laura.

Aj napriek mladému veku, Lolu to na párty neťahá. "Mladá generácia netrpí tým, čím sme trpeli my, že sme v piatok museli chodiť na párty. To skôr ja Laure z pozície rodiča hovorím: "Choď na pivo."," hovorí Homola. Laura ho doplnila, že v Česku nikdy v klube ani nebola a vôbec ju to neláka. "Mám radšej pokojné sedenie, ísť von a podobne. Ja moc nepijem, len ochutnám väčšinou, keď som s rodičmi niekde, čo je asi trápne," zverila sa.

Raz si ale predsa len s alkoholom poriadne zavarila. "Raz som bola niekde o tretej ráno a otrávila som sa alkoholom. Otec pre mňa prišiel, to bolo naposledy, čo som pila a otec to pochopil," vyrukovala dcéra Dary Rolins. "To bolo vtipné. O druhej ráno za mnou prišlo do postele niekoľko tínedžerov a lomcovali mnou: "Pán Homola, Laura nedýcha." Ja som sa zbalil a išiel na chatu, taká klasika - mladí mali párty," opisuje desivé okamihy Matěj.

"Prišiel som tam a videl tú situáciu pred 30 rokmi z opačnej strany. Nebol dôvod ju trestať, ona mala opicu, vytrestala sa sama. Som rád, že dokáže ísť občas na párty a zabaviť sa. Veľa detí sedí doma na počítači. Som rád, keď deti majú párty a robia to, čo sme robili my," dodal Homola.