21. jún. 2024 o 11:00
krsk, Koktejl

Dara zverejnila foto, fanúšikovia šalejú: Môže vám závidieť nejedna dvadsiatnička!

placeholder
Speváčka Dara Rolins.
Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Speváčka opäť ohromila fanúšikov.

Domáce promi
21. jún. 2024 o 11:00
Dara zverejnila foto, fanúšikovia šalejú: Môže vám závidieť nejedna dvadsiatnička!

Speváčka opäť ohromila fanúšikov.

Všetka drina prináša výsledky! Vedomá si je toho aj spevácka hviezda Dara Rolins (51), ktorá sa roky pýši závideniahodnou postavou. Kvôli kozmetickému zákroku dlhší čas nemohla cvičiť a musela byť v kľudovom režime. Teraz sa však naplno pustila do milovaného športovania a cvičenia a výsledky vidieť ihneď. Telo, ktoré je na to zvyknuté, si to zjavne zapamätalo a ostalo vo forme.

Dara ho predviedla na troch fotkách vo farebnom bralete a tmavých nohaviciach. Nájdete ich v galérii pod článkom. Ako je už v poslednej dobe nepríjemným zvykom, najskôr sa na ňu zosypala drsná kritika.

"Vychudnutá 50-ročná plastiková dáma. Ospravedlňujem sa," napísala jej Češka Simona. "Tak zase máme komentovať, že ste krásna. 1243 selfie. A chudá. Človek sa pýta, aký veľký problém sama so sebou vlastne máte," obula sa do nej ďalšia žena. "Postava 35, tvár 51. Sorry," pridala sa iná.

Prevažovali ale skôr prajné komentáre, kde ženy i muži ocenili, ako na sebe maká. "To je nádherné telo," napísala Romča. "Je to kočka. A ako to, že je tak štíhla? No, milé dámy, bez práce nie sú koláče, takže asi tak," pridala sa fanúšička z Česka. "Krásna Dara, ako vždy," nadchla sa Anna. "Tak takto vypadá jedna nádherná, šťastná a úspešná žena," vyjadrila obdiv fanúšička Tina.

"Krásna žena, charizmatická. Želám všetko dobré," doplnila Darinka. "Motivácia, táto žena," zdôraznila Šarika. "Telo vám môže závidieť nejedna dvadsiatnička. To je postavička," chváli Renča. "Nádherná žena s nákazlivým pozitívnym duchom," okomentovala príspevok Tereza. "Sexica Dara," dodal sledovateľ Miko.