26. máj. 2024 o 16:00
žani, Koktejl

Nové FOTO s Maxíkom, Viktor Vincze pustil ľudí do súkromia: Takto ste rodinku ešte nevideli!

placeholder
Adela a Viktor Vinczeovci.
Zdroj: instagram/viktorvincze

Je z nich krásna rodinka.

Domáce promi
26. máj. 2024 o 16:00
Nové FOTO s Maxíkom, Viktor Vincze pustil ľudí do súkromia: Takto ste rodinku ešte nevideli!

Je z nich krásna rodinka.

I keď sa moderátor Viktor Vincze (33) pravidelne prihovára divákom spravodajstva a dlhé týždne moderoval aj Let's Dance, na sociálnych sieťach ľuďom chýbal. Odmlčal sa na rok. Teraz vysvetlil, čo bolo za tak dlhou pauzou. Dôvodom bol synček Maximilián. "Chcel som tráviť čas s ním a s Adelkou, nie s telefónom. Ten rok mi ukázal hneď niekoľko rovín: sociálne siete sú top príčinou zlej spoločenskej situácie, ich benefity nedokážu prevýšiť' riziká a sú pre mňa mentálnou záťažou navyše," zveril sa.

Viktor odmieta znova spadnúť do pasce, v ktorej má človek neustále vyčlenenú časť mysle na to, kedy čo zavesiť, komu odpísať a čo okomentovať. "Čiže som tu, pre osvetu, zážitky z lietania či pre zdieľanie dôležitých príbehov. Ale moja terajšia prítomnosť' nebude zďaleka taká intenzívna ako predtým," upozornil dopredu.

Pri príležitosti jeho návratu dal sledovateľom možnosť položiť mu otázky. Spolu s odpoveďami zverejnil aj súkromné fotky s manželkou Adelou (43) a synčekom, ktoré doteraz nikto nevidel. Nájdete ich vo fotogalérii. Viktor tiež prezradil, aký je otec. "Mám tendenciu byť občas zbytočne prísny. Čím viac dieťa kričí, tým tichší chcem byt' ja. Čím nahnevanejšie, tým pokojnejší. Slovami Adelky, dieťa je zintenzívňovačom pravdy o nás," podelil sa.

Mnohých ľudí tiež zaujímajú detaily okolo adopcie. V tejto téme sú Vinczeovci veľmi otvorení. Tentokrát Viktor objasnil, ako to funguje so zmenou mena. "Na poslednom súdnom pojednávaní, kde sa stávame oficiálne rodičmi (osvojiteľmi) dostane dieťa naše priezvisko. Následne sa na matrike vydáva nový rodný list, pričom v rámci tohto procesu je možné zmeniť aj krstné meno. My sme ho v každom prípade volali Maxík od prvého dňa," napísal moderátor.