19. sep. 2023 o 11:00
žani, Koktejl

Jasmina Alagič to o Plačkovej povedala na plné ústa: Keby ste len tušili...Odhalenie o zrútení

placeholder
Jasmina Alagič a Zuzana Plačková sú dobré kamarátky.
Zdroj: Instagram/ jasmina_alagic

Toto o nekorunovanej kráľovnej Instagramu niektorí netušili.

Domáce promi
19. sep. 2023 o 11:00
Jasmina Alagič to o Plačkovej povedala na plné ústa: Keby ste len tušili...Odhalenie o zrútení

Toto o nekorunovanej kráľovnej Instagramu niektorí netušili.

Zuzana Strausz Plačková ťaží zo svojho mena najlepšie, ako môže a úspešne podniká v rôznych odvetviach. V hlavnom meste vyrástli v poslednej dobe viaceré prevádzky s jej značkou, najnovšiu kaviareň otvorila len v pondelok (18.9.). Netajila sa tým, že to bolo nesmierne náročné.

Musela všetko vybaviť, zariadiť, dohliadať na prerábku priestorov, sama priložila ruku k dielu a netreba zabúdať, že má ročného synčeka. Aj počas dní, kedy nevedela, čo skôr všetko dokumentovala aj pre svojich sledovateľov na Instagrame. Ukazovala im svoje pokroky, ale aj veci, ktoré ju vytrápili.

Všetko to zvládla vďaka svojej rodine a najbližším, ktorí jej pomáhajú a sú na ňu hrdí. Klobúk dole pred Plačkovou sníma aj jej dobrá kamarátka a moderátorka Jasmina Alagič. "Keby ste len tušili, koľko ju to stálo času, energie, úspor, zrútení.. a všetkého ostatného, čo vás splnenie si sna občas stojí. Do toho byť stále dobrou mamou, ženou a priznávam, že aj ako kamarátka nestojí vôbec za h*vno," začala manželka Patrika Rytmusa Vrbovského.

Jasmine hlava neberie, ako to jej kamarátka zvládla. "Nechápem, ako to popri všetkom zvládla. V tej kaviarni, mimo všetkého, čo som vymenovala, je obrovský kus jej srdca, ktoré si veľmi praje, aby ste to cítili vždy, keď prídete. A ja jej to úprimne želám, aby sa to všetko naplnilo. Som na teba hrdá," odkázala Plačkovej verejne.