Domáce promi
photo Foto
video Video
17. nov. 2023 o 13:00
krsk, Koktejl

Sulíkov syn reagoval na spoveď otca Twiinskinej dcéry: Drsný náklad! Mal by som ich...

placeholder
Sulíka sa spýtali na Kolárovského.
Zdroj: Instagram/fikisulik, matuskolarovsky

Čo by na jeho mieste urobil on?

Domáce promi
17. nov. 2023 o 13:00
Sulíkov syn reagoval na spoveď otca Twiinskinej dcéry: Drsný náklad! Mal by som ich...

Čo by na jeho mieste urobil on?

Spevák a herec Matúš Kolárovský (22) v pondelok neskoro večer zverejnil na Instagrame video, v ktorom sa priznáva, že má skúsenosti s drogami či inými omamnými látkami. Nikdy si nemyslel, že verejnosti dlhuje vysvetlenie. Prišlo to podľa neho ale do bodu, že to za neho hovoria iní ľudia.

Mladý Slovák má dvojročnú dcérku Neu so speváčkou z dua Twiins Veronikou Nízlovou (37). Veronika spočiatku meno otca svojho dieťaťa tajila a bola pripravená byť jediným rodičom maličkej. Všetko sa zmenilo, keď Kolárovský zverejnil pieseň Už navždy a v klipe figurovala ona aj jeho dcérka Nea.

O to šokujúcejšie bolo priznanie o drogách. "Pevne tomu verím, že už s tým problém nemám, ale áno. Je to pravda. Drogy boli dlhú dobu súčasť môjho života... Beriem to tak, že nie celého života, ale odkedy som začal robiť hudbu. Vysvetlenie na to úplne nemám," prekvapil.

Mladý umelec postupne svoje rozprávanie nezvládol a rozplakal sa. Podľa jeho slov sa stal závislým na liekoch a skončilo to tým, že ho cestou na DNA testy kvôli dieťaťu s Twiinskou kriesili ľudia vo vlaku.

Na to, či videl Kolárovského video, sa fanúšikovia spýtali aj kontroverzného syna politika Richarda Sulíka. Filip (28) sa pozná s viacerými tvárami slovenského šoubiznisu a mal čo povedať aj ku Kolárovskému.

"Nevidel, ja nenávidím verejné ospravedlnenia. Čo sa máš ty k** čo ospravedlňovať dákym p***som na nete. Mal by som ich v p**i. Nikdy ma neuvidíte sa ospravedlňovať verejne, ani keby som čokoľvek urobil," vyhlásil rázne. Zábery nájdete v galérii pod článkom a video ospravedlnenia na jeho začiatku.