17. nov. 2023 o 05:00
mob, Koktejl

Marián Gáborík jednou FOTO všetkých odrovnal: Naozaj odhalil Valábika?!

placeholder
Bývalý hokejista Boris Valábik.
Zdroj: instagram/borisvalabik

Diváci i poslucháči ich milujú najmä kvôli neustálemu podpichovaniu sa, čo dokazujú aj na sociálnych sieťach.

Domáci šport
17. nov. 2023 o 05:00
Marián Gáborík jednou FOTO všetkých odrovnal: Naozaj odhalil Valábika?!

Diváci i poslucháči ich milujú najmä kvôli neustálemu podpichovaniu sa, čo dokazujú aj na sociálnych sieťach.

Bývalí slovenskí hokejisti Boris Valábik (37) a Marián Gáborík (41) po kariére vymenili hokejky za mikrofón a bodujú so svojim podcastom Boris&Brambor, ktorý baví tisícky športových i nešportových fanúšikov. Dvojica sa so svojim projektom chvíľu ocitla aj na televíznych obrazovkách, pravidelne sa spolu objavujú ako experti v štúdiu počas reprezentačných zápasov a nechýbali ani v tanečnej šou Let's Dance.

Diváci i poslucháči ich milujú najmä kvôli neustálemu podpichovaniu sa, čo dokazujú aj na sociálnych sieťach. Nedávno Gáborík nafilmoval Valábika ako sedí v štúdiu počas nahrávania ďalšej časti ich podcastu iba v slipoch, a nedáva mu vydýchnuť ani počas dovolenky na Maledivách.

„Bobo, ani si sa nepochválil, že máš takých kamarátov,“ napísal k záberu herca Matta LeBlanca (známy ako Joey z Priateľov, pozn. red.), ktorý je na fotografii s mužom, čo sa podobá na slovenského hokejistu. FOTO si môžete pozrieť vo fotogalérii!

Niekdajší obranca Boris Valábik počas svojej hokejovej kariéry pôsobil v zámorských kluboch v nižších súťažiach, Česku, Kazachstane, Veľkej Británii či Rakúsku. V NHL odohral 80 zápasov za Atlantu Trashers, kde si do štatistík pripísal sedem asistencii. Po rozlúčení sa s hokejom nastúpil do Policajného zboru SR, neskôr sa stal tvárou RTVS, kde pôsobí ako expert, no diváci si ho mohli obľúbiť aj v šou S úsmevom po Slovensku.

Útočník Marián Gáborík strávil v NHL dve desaťročia, počas ktorých odohral za klub 1035 zápasov a s LA Kings získal Stanleyho pohár. Úspešný tandem Boris & Brambor sa okrem podcastu a svojej relácie na obrazovkách verejnoprávnej televízie objavili aj v tanečnej šou Let' Dance. Záber Valábikovho odvážneho počinu nájdete v galérii pod článkom.