03. júl. 2024 o 07:30
mob, TASR, Koktejl

Radosť v rodine Stana Lobotku! Pred zápasom s Anglickom prasklo tajomstvo: Ďalšie bábätko

placeholder
Stredopoliar SSC Neapol Stanislav Lobotka.
Zdroj: TASR - Martin Baumann

Gratulujeme!

Domáci šport
03. júl. 2024 o 07:30
Radosť v rodine Stana Lobotku! Pred zápasom s Anglickom prasklo tajomstvo: Ďalšie bábätko

Gratulujeme!

Slovenskí futbaloví reprezentanti siahali v nedeľu na premiérovú štvrťfinálovú účasť na veľkom turnaji. V osemfinálovom súboji na EURO 2024 prehrali s favorizovaným Anglickom 1:2 po predĺžení, pričom vyrovnanie v riadnom hracom čase zariadil v predposlednej minúte Jude Bellingham. O postupe „Albionu“ rozhodol v úvode predĺženia kapitán Harry Kane.

Na štadióne v Gelsenkirchen nechýbali ani najbližší našich futbalistov a cestu do nemeckého mesta merala aj rodina jednej z našich najväčších hviezd Stanislava Lobotku (29).

Na tribúnach Veltins-Areny mohli fanúšikovia zazrieť nielen jeho priateľku Kristínu Šulovú, ale i sestry neapolskej hviezdy. Ako uvádza Šport24.sk tie sa pred stretnutím v dobrej nálade fotili s rodinnými príslušníkmi iných hráčov, debatovali s rodičmi Milana Škriniara a užívali si predzápasovú atmosféru.

Jedna z jeho sestier Andrea okrem toho odhalila, že do Nemecka neprišla len so sestrou a manželom, ale zároveň sa pochválila rastúcim bruškom a do rodiny nášho futbalistu tak pribudne ďalší potomok.