29. máj. 2024 o 15:31
mj, Koktejl

Veľká novina v živote Twiinskinho ex Ibaru: Victor sa pochválil radostnou správou!

placeholder
Victor Ibara.
Zdroj: Instagram/victor_ibara

Už je to oficiálne!

Celebrity
29. máj. 2024 o 15:31
Veľká novina v živote Twiinskinho ex Ibaru: Victor sa pochválil radostnou správou!

Už je to oficiálne!

Sympatický herec a donedávna ešte študent medicíny má dôvod na oslavu. Môže sa už totiž pochváliť titulom MUDr. O tento dôležitý míľnik sa podelil na Instagrame.

Už oslavuje

Ibara na Instagrame potešil svojich fanúšikov, keď do svojho príbehu pridal fotku, ako so skupinkou ďalších pár priateľov oslavujú titul MUDr. Úspešne teda zvládol všetky potrebné skúšky, ktoré smerovali k získaniu titulu. Je to naozaj veľká vec, keďže štúdium medicíny patrí k tým najťažším. Victorovi gratulujeme a prajeme veľa úspechov v jeho lekárskej kariére.

Inšpiráciou mu bol otec

O Victorovi, ktorý okrem iného hviezdil aj v šou Let´s Dance je známe, že štúdium medicíny si zvolil po vzore svojho otca a túžil sa stať všeobecným lekárom.

Niektorí ľudia dlho nevedia prísť na to, čo by v živote naozaj radi robili a dlhšie v tomto smere tápu. U sympatického Victora to však zrejme problém nebol, pretože lekárom sa chcel stať už dávno. Nakoľko však zakúsil aj kúsok šoubiznisu, či už v spomínanej tanečnej šou alebo v seriáli Druhá šanca, je namieste otázka, či by radšej nedal prednosť takejto profesii pred tou lekárskou.

Ibara na to má jasnú odpoveď. „Ja si myslím, že človek má robiť to, čo ho baví vnútorne, kde si plní tie nejaké svoje hodnoty, kde naráža sám na seba a hovorí si - áno, tuto som doma. A tento svet a všeobecne šoubiznis nie je stvorený na to, aby ma dopoval dobrou náladou,“ prezradil Ibara dávnejšie v rozhovore pre denník Nový čas. „Ono je to fajn zažiť, je to extrémne krásne a verím, že sa niečo ešte podarí, že ešte nahliadnem do tých dverí, ale že by som tam chcel bývať, to asi nie," dodal teraz už čerstvý absolvent medicíny.

Bábätko spôsobilo rozruch

V apríli minulého roka spôsobila v médiách rozruch správa o tom, že Victor by sa mal stať oteckom. V tom čase tvoril pár so speváčkou Danielou Nízlovou. Chvíľu sa zdalo, že tento príbeh lásky by mohol mať šťastný koniec, všetko sa však napokon zvrtlo. Na začiatku augusta 2023 totiž pár oznámil rozchod. Pre Danielu to bolo veľmi náročné obdobie a žiaľ, o bábätko nakoniec prišla.