10. júl. 2024 o 09:30
krsk, Koktejl

Kollár s Laurou pokrstili synčeka, prekvapenie medzi hosťami: Pozvali Borisovu ex! Takúto FOTO by nikto nečakal

placeholder
Boris Kollár a Laura Vizváryová majú spolu syna.
Zdroj: Instagram/_leyla.lv

U slovenského multiotecka sa cez víkend oslavovalo.

Domáce promi
10. júl. 2024 o 09:30
Kollár s Laurou pokrstili synčeka, prekvapenie medzi hosťami: Pozvali Borisovu ex! Takúto FOTO by nikto nečakal

U slovenského multiotecka sa cez víkend oslavovalo.

Rodina šéfa hnutia Sme rodina Borisa Kollára (58) sa počas víkendu stretla na ďalšej oslave. Svoj 1. rok dovŕšil jeho maličký syn Abner, ktorého má s podnikateľkou a hudobníčkou Laurou Vizváryovou. Dvojica mu vystrojila krst aj oslavu u Kollára doma a nechýbali mnohé známe tváre.

Zablahoželať prišli napríklad manželia Zuzana Plačková a René Strausz so synom Dionkom či speváčka Anita Soul so synom. Ukázala sa aj Kollárova ex Andrea Heringhová, s ktorou má podľa jej fotiek dobré vzťahy.

Na zábere, ktorý zdieľala ona aj Laura, pózuje s maličkým oslávencom. Rozkošnú foto nájdete v galérii pod článkom. Andrea má s podnikateľom Gabrielom Heringhom syna Nicka a mladších Saru Zoe a Borisa s Kollárom.

Deti čakala na Abnerovej oslave nafukovacia vodná šmýkačka, ktorú si spolu s nimi vychutnal aj Kollár. Nahodil ružové plavky a spustil sa tiež, čím si vyslúžil smiech mladšieho osadenstva. Kým oni vyvádzali vonku, Abnerko objavoval krásnu narodeninovú tortu, ktorá bola celá len pre neho.

Laura a Boris dali zároveň svojho synčeka pokrstiť. "Krst nášho syna Abnera. Som šťastná, že sa konal práve v Marianke. Toto miesto je pre mňa veľmi silné a často som sa sem chodila modliť. Najmä počas môjho celého tehotenstva a aj keď sa Abner narodil. Veľmi často som sa tu modlila zaňho a za to, aby ho z hora chránili pred špinavými jazykmi a preklínaním. Asi viete, na koho narážam. Abner má veľmi silného otca a veľmi silnú matku a ja nikdy nedovolím, aby mu bolo hocijak ublížené," napísala Laura pri fotkách z krstu, ktoré nájdete v galérii.