10. júl. 2024 o 19:00
emd, Koktejl

Novodobý Nostradamus vydal desivé proroctvo pre celý svet: To najhoršie ešte len príde!

placeholder
„Žijúci Nostradamus“ Athos Salomé zverejnil ďalšiu znepokojivú predpoveď.
Zdroj: Instagram/athos_salome

Muž, ktorého označujú za "živého Nostradama", vydal nové varovanie pre svet.

Zaujímavosti
10. júl. 2024 o 19:00
Novodobý Nostradamus vydal desivé proroctvo pre celý svet: To najhoršie ešte len príde!

Muž, ktorého označujú za "živého Nostradama", vydal nové varovanie pre svet.

Ak existuje odvetvie, ktoré v posledných rokoch zažíva veľký rozmach, tak sú to predpovede súdneho dňa. Vďaka množstvu geopolitických kríz a konfliktov je veľmi ľahké poukázať na všetko, čo sa deje, a vyhlásiť, že sa rýchlo blíži koniec sveta. Athos Salomé, 36-ročný parapsychológ z Brazílie, prednedávnom vydal ďalšiu desivú predpoveď, ktorú by podľa portálu Lad Bible nikto nemal brať na ľahkú váhu.

Brazílčan tvrdí, že sa mu v minulosti podarilo predpovedať smrť kráľovnej Alžbety II., kúpu Twitteru Elonom Muskom aj pandémiu koronavírusu. Teraz sa Salomé podelil o svoj pohľad na to, čo môžeme očakávať v roku 2024. Pre ľudstvo to vraj neveští nič dobré. V rozhovore pre denník Daily Mail varoval, že "to najhoršie ešte len príde", pretože technológia umelej inteligencie sa začleňuje do modernej vojny.

"Blížime sa k ére, v ktorej technológia zohráva veľkú úlohu v konfliktoch. Umelá inteligencia je čoraz viac neoddeliteľnou súčasťou zbraňových systémov, ktoré slúžia na obranné účely. To najhoršie ešte len príde, pretože veľkí vodcovia, prívrženci okultizmu, využívajú tieto postupy na dosiahnutie chirurgickej presnosti a na výber presného okamihu pre svoje útoky a významné udalosti," povedal.

Salomé upozornila na spory medzi Čínou a Filipínami, ako aj na prebiehajúci konflikt na hraniciach Ruska ako na potenciálne budúce ohniská napätia. Dodal tiež, že vlády si musia byť vedomé kybernetických útokov, pretože majú potenciál "ochromiť" celé štáty.

Neustále prívaly predpovedí súdneho dňa sú často veľmi vyčerpávajúce. "Ako je možné, že veštci nám nikdy nedokážu dať pozitívnu predpoveď budúcnosti?" pýtajú sa často ľudia. Cynici tiež hovoria, že je veľmi ľahké robiť nejasné zlovestné predpovede budúcnosti a ako príklad uvádzajú zjavné veci, ako je umelá inteligencia a kybernetická vojna, a dodávajú, že nemusíte byť veštec, aby ste tieto veci videli prichádzať.

Salomé však zdôraznil, že jeho predpovede sú často kritikmi nesprávne chápané. "Predpovede nie sú správy vytesané do kameňa, ale potenciálne výsledky, ktoré sa dajú zmeniť. Mali by sme sa zamerať na riešenia a predchádzanie konfliktom," dodal na záver.