10. dec. 2023 o 12:00
krsk, TASR, Koktejl

Kollárova exmilenka zverejnila nečakané foto: Smutné a smiešne zároveň, Boris!

placeholder
Ema Ferusová obvinila Borisa Kollára, že ju poslal dvakrát na potrat.
Zdroj: TASR, Reprofoto/youtube

Toto vôbec nečakala.

Domáce promi
10. dec. 2023 o 12:00
Kollárova exmilenka zverejnila nečakané foto: Smutné a smiešne zároveň, Boris!

Toto vôbec nečakala.

Mladá dcéra bossa nitrianskeho podsvetia Ema Ferusová (22) prekvapila pred voľbami slovami o multioteckovi Borisovi Kollárovi (58). So šéfom Sme rodina mala podľa vlastných slov dvakrát otehotnieť a z donútenia podstúpiť potraty. Politik potvrdil, že mali vzťah, no všetko ostatné rázne poprel. Po tom, čo Slovenskom otriasla jej spoveď a povedala všetko, čo ju ťažilo, prestala sa Ferusová venovať kauze, ktorá ju spájala s Kollárom.

Kauza pred voľbami

Vo videách na sociálnych sieťach Ferusová hovorila o tom, že ju mal politik Boris Kollár poslať dvakrát na potrat. Kollár to poprel a Ferusovú obvinil z prípravy antikampane pred voľbami. Víťazom parlamentných volieb sa nakoniec stal Smer-SD. Nasledovalo Progresívne Slovensko a Hlas-SD. Do parlamentných lavíc sa dostali aj koalícia OĽANO a priatelia - teraz už Slovensko, Kresťanská únia a Za ľudí, a tiež KDH, SaS a SNS. Kollárova strana sa do parlamentu vôbec nedostala.

Chce ospravedlnenie?

Aby toho nebolo málo, nedávne podujatie Fight Night Challenge (FNC) prinieslo poriadne prekvapenie. Piata séria nezvyčajného turnaja sa odohrala na bratislavskom zimnom štadióne Ondreja Nepelu, kde mohli diváci vidieť v ringu známe mená ako je raper Momo, ktorý sa pobil s bývalým hokejistom Marcelom Hossom, stand-up komik Fučo, český profesionálny MMA zápasník Alex Cverna či moderátor Telerána Adam Štrba.

V apríli 2024 sa fanúšikovia FNC môžu tešiť na ďalšiu veľkú akciu, ktorá znova prinesie do ringu celebrity. Prvý ohlásený zápas má byť medzi exmilenkou Borisa Kollára Emou Ferusovou a influencerkou a kamarátkou Filipa Sulíka známou pod menom Lenočkatt. Dievčatá sa nepobijú len tak a pred zápasom uzavreli odvážnu dohodu.

Ak z duelu vyjde ako porazená Lenočkatt, zaplatí Eme nájom a zoženie rodinné starožitné brnenie za desiatky tisíc eur. Ferusová mala kedysi predať dve historické brnenia a obraz po babke Zoroslavovi Kollárovi, aby si vraj mohla dovoliť právnika na spor ohľadom domu.

Keď Lenočkatt vyhrá, bude sa musieť Ferusová verejne ospravedlniť Borisovi Kollárovi za údajné klamstvá, odznelo v aréne. Zdá sa, že situáciu sleduje aj známy multiotecko. Ferusová totiž neveriacky zverejnila záber, ako dal na Instagrame like na fotku jej a Lenočkytt z výzvy v ringu. Žeby chcel ospravedlnenie? "Tak smutné a smiešne zároveň, Boris," reagovala Ferusová, ktorá to zrejme vôbec nečakala. Fotku nájdete v galérii pod článkom.