Domáce promi
video Video
photo Foto
09. júl. 2024 o 04:30
mj, Koktejl

Belohorcová smúti za svetovou megahviezdou: Bol jej susedom!

Jeho odchod zarmútil exmoderátorku aj jej rodinu.

Domáce promi
09. júl. 2024 o 04:30
Belohorcová smúti za svetovou megahviezdou: Bol jej susedom!

Jeho odchod zarmútil exmoderátorku aj jej rodinu.

Svet nedávno prišiel o jednu veľkú hereckú legendu. Do filmového neba odišiel vo veku 88 rokov kanadský herec Donald Sutherland, ktorého mnohí ľudia poznajú najmä z filmov Hry o život. Na sociálnej sieti túto smutnú správu uverejnil hercov syn Kiefer Sutherland 20. júna.

„S ťažkým srdcom vám oznamujem, že môj otec Donald Sutherland zomrel. Osobne si myslím, že bol jedným z najdôležitejších hercov v histórii filmu. Nikdy sa nenechal odradiť žiadnou úlohou - dobrou, zlou. To, čo robil, miloval. A robil to, čo miloval. Nikto nemôže chcieť viac ako dobre prežitý život,“ uviedol.

Spomína aj Belohorcová

Na herca si zaspomínala aj bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (48). Venovala mu príspevok a video na Instagrame. Nejaký čas bol totiž jej susedom.

„Počas 12-ročného pôsobenia na Miami sme s mojím mužom a s deťmi mali možnosť spoznať a stretávať sa s mnohými známymi celosvetovými osobnosťami. Niektorých sme stretli náhodne, s niektorými sme boli susedia a stretávali sme sa pravidelne. S úžasným kanadským hercom Donaldom Sutherlandom a jeho manželkou sme boli susedia v Portofino Tower niekoľko rokov," prekvapila Zuzana.

Jej manžel mu rekonštruoval niečo v apartmáne a bol mu vždy nápomocný. Často sa stretávali vo fitku či pri bazéne a vždy prehodili zopár slov. „Vždy milý, usmiaty a pokorný. Dokonca mali moji milovaní rodičia možnosť pána Sutherlanda spoznať osobne, keď ich pozval k sebe domov. Ďakujeme za krásne spomienky. Odpočívajte v pokoji," dodala.

Zuzkin otec Ľubo vo videu, ktoré nájdete na začiatku článku, ukázal aj vzácnu spomienku. Je ňou fotografia, na ktorej spolu s hercom pózuje Ľubo a jeho manželka. Aj podľa množstva komentárov bol Donald Sutherland naozaj obľúbeným hercom mnohých ľudí, ktorým naňho zostali pekné spomienky.