17. jún. 2024 o 16:00
jž, Koktejl

Sulíkov syn Filip a Rytmus sa opäť stretli: FOTO, ktorá hovorí za všetko!

placeholder
Patrik Rytmus Vrbovský a Filip Sulík boli na spoločnom stretnutí.
Zdroj: Instagram/rytmusking, Instagram/fikisulik420

Takéto spojenie by ste nečakali.

Domáce promi
17. jún. 2024 o 16:00
Sulíkov syn Filip a Rytmus sa opäť stretli: FOTO, ktorá hovorí za všetko!

Takéto spojenie by ste nečakali.

Filip Sulík (28), syn Richarda Sulíka (56), sa venuje boxu už 2 roky. V súčasnosti sú čoraz populárnejšie bojové športy a divákov zaujímajú aj zápasy známych osobností. Do ringu sa takto už postavila napríklad Dominika Mirgová, exmilenka Borisa Kollára Ema Ferusová či Patrik Rytmus Vrbovský. Práve Rytmus je jedným z majiteľov podujatia, na ktorom sa ukázal aj Sulík mladší.

Ako Filip priznal na sociálnej sieti, Rytmus patrí medzi jeho vzory. "Ja som ročník 1995 a keď som vyrastal, tak Rytmus bol pre nás ako Boh. Preto vám nemusím vysvetľovať, čo pre mňa znamená, že mi Rytmus deň pred zápasom zavolal a povedal mi, že sa mu zdá, že sme podobní a povedal mi, čo jemu pred zápasom pomohlo, a že mal potrebu mi to povedať a skutočne mi veľmi pomohol," vyjadril silné emócie po zápase Filip.

Zdá sa, že Filip s Rytmusom sú si naozaj podobní a dokonca sa stretli aj vo voľnom čase. Neboli však sami. Spoločnosť im robil zápasník Matúš Mečár a zakladateľ športového klubu, zameraného na bojové športy, Eduard Gerek. Obaja sú zároveň konatelia spoločnosti, v ktorej Filip zápasil. Ich spoločnú fotku nájdete v galérii.