02. mar. 2024 o 16:00
jž, Koktejl

Vojna medzi Kollárovou dcérou Sašou a exmilenkou Ferusovou, drsné urážky: Ďakujem ti, že...

placeholder
Bývalý milenka Borisa Kollára Ema Ferusová sa pustila do jeho najstaršej dcéry Alexandry Horňákovej.
Zdroj: Instagram/ahornakova, Instagram/pimpinockaa

Nenechala na nej ani nitku suchú.

Domáce promi
02. mar. 2024 o 16:00
Vojna medzi Kollárovou dcérou Sašou a exmilenkou Ferusovou, drsné urážky: Ďakujem ti, že...

Nenechala na nej ani nitku suchú.

Saša Horňáková (22) je najstaršou dcérou Borisa Kollára (58), ktorú má s právničkou Stankou. Pravidelne sa musí potýkať s rôznymi nepríjemnými otázkami a situáciami práve kvôli svojmu otcovi. Saša však nepatrí medzi ľudí, ktorí si nechajú "skákať po hlave" a nemá problém samú seba ubrániť a povedať svoj názor.

Prednedávnom takto reagovala na Borisovu mamičku číslo šesť Barboru Richterovú, ktorá na sociálnej sieti zverejnila status, kde hovorila o jej použitých kondómoch pod posteľou. Saša jej však veľmi rýchlo na urážajúce tvrdenia odpovedala. Inak tomu nebolo ani teraz, keď sa do nej obula Borisova milenka Ema Ferusová.

Saša bola hosťom podcastu Fiki Unchained, ktorú moderuje syn Rycharda Sulíka, Filip. Hoci je podcast platený, Filip uverejňuje vtipné alebo zaujímavé ukážky na sociálnej sieti. Prednedávnom uverejnil video, v ktorom dáva Saši na výber, s ktorým z politikov by sa hypoteticky radšej vyspala, keby si musela vybrať. Z dvojice Richard Sulík a Robert Fico by si Saša vybrala Fica.

Video si všimla aj Ferusová, ktorá si ho pridala na svoj príbeh. "Bože dievča ty si tak blbá," okomentovala ho Ema. Saša si však z toho ťažkú hlavu nerobila a očividne ju to aj pobavilo. "Ty máš čo hovoriť, čo si spala s mojim otcom len za peniaze. Celé Slovensko si z teba robí srandu a pri pozeraní tvojich storiek strácajú ľudia IQ," uštipačne poznamenala Horňáková a pokračovala.

"Každý víkend sa ideš rozbiť a potom plačeš na story, aká si zničená životom. Ty si tá posledná, čo môže na niekoho hovoriť, že je "hlúpy". Ale ďakujem ti, že si meme Bratislavy a vždy sa dobre z chuti zasmejem na hocijakom tvojom videu," uzavrela Saša.