Domáce promi
photo Foto
video Video
05. mar. 2024 o 16:00
krsk, Koktejl

Ivana Gáborík sa ukázala v desivom stave: Čo sa jej to stalo?!

Poriadne sa vytrápila.

Domáce promi
05. mar. 2024 o 16:00
Ivana Gáborík sa ukázala v desivom stave: Čo sa jej to stalo?!

Poriadne sa vytrápila.

Vždy usmiata tanečnica a manželka exhokejistu Mariána Gáboríka (42) vyľakala fanúšikov. Ivana Gáborík (37) zverejnila na sociálnej sieti video, na ktorom vidieť jej nečakané trápenie. "Takto vyzerá alergia na lieky. Opuchnutá tvár, pery úplne. A všetko ma bolí. Úžasné. Zadarminko som sa napichala," povedala uboleným a zachrípnutým hlasom Ivana, ktorá má s Mariánom dcérky Bellu a Leiu. Video a foto nájdete na začiatku článku.

Ivana sa po pôrode mladšieho dievčatka zverila fanúšičkám aj s iným chúlostivým problémom, ktorý je dnes už minulosťou. Celebritná mamička trpela diastázou. Je to funkčný problém pohybového aparátu, pričom dochádza k rozostupu a povoleniu brušného svalstva v dôsledku oslabenia brušnej steny.

Mesiace cvičenia sa vyplatili a tanečnica sa nedávno pochválila dokonalými výsledkami. "Motivujme sa navzájom. Moje vypuklé bruško s diastázou je fuč. Teda diastáza stále je, ale už mám natoľko posilnené brušné svalstvo, že ho viem udržať stiahnuté. Konzistentné cvičenie ruže prináša," napísala na Instagrame.

Úspech v Let's Dance

Marián a Ivana Gáboríkovci tancovali v 8. ročníku Let's Dance a ostali pred bránami finále markizáckej šou. Vôbec prvý manželský pár v tanečnej súťaži sa prebojoval až do semifinále. V 9. kole zatancovali najskôr jive, potom slowfox na pieseň All Of Me, ktorú im na svadbe i priamo v Let's Dance zaspievala Mária Čírová.

O súťaži hovoria manželia len v dobrom. A to aj napriek drine, modrinám a bolestiam, ktoré si počas tréningov vytrpeli. Bol to spoločný projekt, ktorý ešte utužil ich manželstvo.