14. sep. 2023 o 14:30
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Zúfalstvo Mira Jaroša: Lekári mu oznámili, že mama sa nikdy nevylieči! Zaberie už iba toto

placeholder
Miro Jaroš s mamou.
Zdroj: Instagram/jarosmiro

Mirovej mame sa vrátila zákerná rakovina.

Domáce promi
14. sep. 2023 o 14:30
Zúfalstvo Mira Jaroša: Lekári mu oznámili, že mama sa nikdy nevylieči! Zaberie už iba toto

Mirovej mame sa vrátila zákerná rakovina.

Spevák Miro Jaroš žne na pracovnom poli jeden úspech za druhým, no jeho súkromný život nie je až taký ružový. Pred časom prehovoril o tom, že jeho mame Štefánii sa vrátila rakovina. So zákernou diagnózou bojovala pred tromi rokmi a všetci si želali, aby sa choroba nikdy nevrátila. Osud to zariadil inak a Mirova mama momentálne musí podstupovať liečbu.

Bývalý superstarista o krušných časoch svojej maminy napísal koncom júna na sociálnej sieti a potvrdil, že rakovina sa jej vrátila aj s metastázami a jej stav nie je veľmi dobrý. "Karcinóm z Merkelových buniek je agresívna forma rakoviny a lekári nám povedali, že sa už nedá operovať. Odporučili nám liečbu imunoterapiou, na ktorú sa práve teraz spoliehame," priblížil.

O tom, že Miro svoju matku miluje, svedčia aj fotky z dovolenkových destinácií, na ktorých obaja sršia šťastím. Spevák sa aj týmto spôsobom snaží svojej mame pomôcť a vymaniť ju z každodenného stereotypu a vliať jej do žíl nádej. Ako uvádza portál Plus Jeden Deň, samotní lekári zdôraznili, že Mirova mama sa, žiaľ, nevylieči nikdy, no imunoterapia jej dokáže predĺžiť život. Spevák sa teda plne spolieha na to, že liečba naozaj zaberie. To, či to tak naozaj bude, ukáže blízka budúcnosť.