21. jún. 2024 o 13:20
krsk, Koktejl

Princ William oslávil narodeniny s rodinnou fotkou: Chýba na nej dôležitá osoba!

placeholder
Kate, princ William (druhý zľava) a ich tri deti, George (vľavo), Louis (v popredí uprostred) a Charlotte.
Zdroj: TASR/AP

Následník britského trónu oslavuje.

Zahraničné promi
21. jún. 2024 o 13:20
Princ William oslávil narodeniny s rodinnou fotkou: Chýba na nej dôležitá osoba!

Následník britského trónu oslavuje.

Buckinghamský palác v piatok zdieľal čiernobielu fotografiu kráľa Karola III. s Williamom ako bábätkom pri príležitosti jeho veľkého dňa, ktorý nasledoval po náročnom roku pre kráľovskú rodinu. Čiernobiela snímka vznikla 1. februára 1983 v Kensingtonskom paláci v Londýne, píše web SKY News. Princezná z Walesu vzdala hold svojmu manželovi taktiež v osobitnom blahoželaní k jeho 42. narodeninám.

V príspevku na sieti X Kate napísala: "Všetko najlepšie, otecko, všetci ťa máme veľmi radi!". Na fotografii je William ako skáče do vzduchu a drží sa za ruky so svojimi tromi deťmi na pláži. Kate na nej nie je. Princezná ju odfotila minulý mesiac v Norfolku.

Williamove narodeniny nasledujú po ťažkom roku, keď jeho manželke aj otcovi diagnostikovali rakovinu. Kate sa minulý víkend na krátky čas vrátila na verejnosť s Williamom a ich tromi deťmi. V osobnom posolstve národu však princezná prezradila, že hoci robí dobré pokroky, ešte nie je z najhoršieho vonku. Kate povedala, že má dobré aj zlé dni a čaká ju ešte niekoľko mesiacov chemoterapie.