24. máj. 2024 o 14:58
žani, Koktejl

Ťažký životný moment, po smrti Pellegriniho otca sa spustila lavína: Budúci prezident verejne zareagoval

placeholder
Budúci prezident Peter Pellegrini.
Zdroj: TASR

V srdci má veľký žiaľ.

Domáce správy
24. máj. 2024 o 14:58
Ťažký životný moment, po smrti Pellegriniho otca sa spustila lavína: Budúci prezident verejne zareagoval

V srdci má veľký žiaľ.

Budúci prezident Peter Pellegrini sa pripravuje na veľký krok v jeho politickej kariére, ktorý však už nebude zdieľať so svojím milovaným otcom. Otto, ktorý dlhší čas bojoval s ťažkým ochorením, zomrel v bratislavskej nemocnici.

O jeho odchode napísal na sociálnej sieti aj smútiaci syn Pellegrini. Otcovi poslal odkaz do neba. "Budeš nám veľmi chýbať. S láskou a vďakou za všetko sa lúčime. Odpočívaj v pokoji," smeroval slová milovanému rodičovi a pripojil aj jeho fotku. FOTO nájdete v galérii.

Úprimnú sústrasť mu prostredníctvom sociálnej siete vyjadrili voliči i ďalší politici. "Úprimnú sústrasť smútiacemu prezidentovi a rodine. Pán Pellegrini starší bol otcom štátnika a vychoval toho najlepšieho človeka pre Slovenskú republiku, ktorý má ľudí a Slovensko na 1. mieste, patrí mu za to naša úcta a vďaka. Odpočívajte v pokoji," napísal poslanec za stranu Hlas Igor Šimko.

Pod príspevkom sa nazbierali vyše 20-tisíc komentárov a Pellegrinimu zaiste prišlo aj množstvo súkromných správ. Rozhodol sa na nej zareagovať verejne. "Chcem sa vám všetkým veľmi pekne poďakovať v mene celej rodiny za vaše prejavy sústrasti. V týchto ťažkých životných chvíľach to pre nás veľa znamená a veľmi si to vážime," odkázal.