12. apr. 2024 o 05:00
krsk, TASR, Koktejl

Rozchod s Borisom? Kollárova Laura prehovorila: Toto neuznávam!

placeholder
Laura a Kollár majú spoločného syna.
Zdroj: Instagram/_leyla_lv_, Instagram/kollarboris

Čo by sa stalo, keby sa rozídu?

Domáce promi
12. apr. 2024 o 05:00
Rozchod s Borisom? Kollárova Laura prehovorila: Toto neuznávam!

Čo by sa stalo, keby sa rozídu?

Šéf Sme rodina Boris Kollár (58) tvorí už dlhší čas pár s podnikateľkou Laurou Vizváryovou, ktorá vlastní butik v hlavnom meste a s Kollárom má synčeka Abnerka. Z predošlého vzťahu má ešte staršieho chlapčeka Peťka. Laura a Boris sa často vracajú do Spojených arabských emirátov, kde má mať Kollár nehnuteľnosť. V krajine vlastnia byty aj Zuzana Strausz Plačková či Jasmina Alagič s Rytmusom.

Laury, ktorá naďalej oddychuje po operácii nosa s Borisom v Dubaji, sa fanúšikovia spýtali, či by ostali s Kollárom dobrí kamoši, keby sa rozišli. "Snažila by som sa, aby sme vedeli vychádzať ako rodičia. To áno, ale určite by som s ním nebola jeho naj kamka na telefóne. Na to mám kamarátky. A neuznávam to," odkázala rozhodne Laura. Záber jej odpovede nájdete v galérii pod článkom.

Kollár nedáva zbohom politike

Hnutie Sme rodina si opätovne za predsedu zvolilo Borisa Kollára. Rozhodli o tom jednohlasne delegáti na sneme 16. marca. Okrem toho si hnutie opakovane volilo za podpredsedníčku Petru Krištúfkovú, novým podpredsedom sa stal generálny manažér hnutia Marián Labanič.

"Teší ma prejavená dôvera všetkých hlasujúcich, veľmi si to vážim. Cítim vďaku, ale aj zodpovednosť, a to nie len voči nim, ale aj voči našim priaznivcom a voličom. Dôvera, ktorú mi prejavili, ma povzbudila v tom, aby som aj naďalej pokračoval v politike," uviedol Kollár. Naďalej chce byť aktívny a pripravovať sa s hnutím do nadchádzajúcich parlamentných volieb.

Na sneme sa hnutie venovalo aj zhodnoteniu výsledku minuloročných parlamentných volieb a predošlého volebného obdobia. Kollár podčiarkol potrebu upokojenia situácie v spoločnosti. Hnutie sa chce podľa jeho slov aj do budúcna venovať témam, ako pomoc rodinám, dôchodcom, potravinová sebestačnosť, ale aj novým témam pre budúcnosť krajiny.