11. jún. 2024 o 11:00
krsk, Koktejl

Schindlerová na nových FOTO: Speváčka s bábätkom v náručí!

placeholder
Speváčka Martina Schindlerová.
Zdroj: instagram/schindlerovamartina

Známa speváčka sa teší z prírastku do rodiny.

Domáce promi
11. jún. 2024 o 11:00
Schindlerová na nových FOTO: Speváčka s bábätkom v náručí!

Známa speváčka sa teší z prírastku do rodiny.

Speváčka Martina Schindlerová (35) sa stala stala mamou ešte v roku 2012. Dcérku Martinku porodila len tri mesiace po svadbe s Kamilom Haršánym. O dva roky neskôr sa ich rodina rozrástla o synčeka Kamila. Vzťah manželom nevyšiel a na jeseň 2018 sa rozviedli. Momentálne však v jej živote pribudla ďalšia dôležitá rola - milovanej tety.

Martininmu bratovi Marekovi (32), ktorému bola ešte vlani v júni na svadbe, sa narodil synček Matiasko, ktorého má s manželkou Luckou. "Synovec je na svete," tešila sa začiatkom apríla. Speváčka sa zúčastnila aj prvého fotenia s maličkým.

Teraz, keď už trošku podrástol, zverejňuje aj zábery z bežných dní. Na svojom Instagrame sa fanúšikom pochválila s dvomi novými letnými zábermi, na ktorých drží Matiaska v náručí a žiari šťastím. Nájdete ich v galérii pod článkom.

Martina Schindlerová sa zúčastnila prvej série speváckej súťaže SuperStar, kde obsadila druhé miesto. Po skončení súťaže vydala debutový album Patríme k sebe. Stal sa najúspešnejším albumom za rok 2005, za čo bola odmenená ziskom dvoch ocenení hudobnej akadémie Aurel 2005 v kategórii Najpredávanejší album - speváčka a Najpredávanejší album - absolútny víťaz.

Druhý album Čo sa to tu deje! pripravila s producentom Oskarom Rózsom, vyšiel v lete 2008. Po prestávke sa v roku 2019 vrátila na hudobnú scénu a vydala postupne single Radšej mi chýbaj, Pokoj svätý, Búrky, Dokedy, Tanec, Blízko hviezd, Šiesty zmysel, Za čiarou a Povedz mi.