21. nov. 2023 o 17:00
lv, Koktejl

Mama († 38) v srdcervúcom príspevku oznámila svoju vlastnú smrť: Je mi to tak ľúto!

placeholder
Casey oznámila vlastnú smrť na sociálnych sieťach v srdcervúcom príspevku, ktorý napísala počas jej posledných dní.
Zdroj: Instagram/caseyrmcintyre

Prehrala boj so zákernou chorobou.

Zaujímavosti
21. nov. 2023 o 17:00
Mama († 38) v srdcervúcom príspevku oznámila svoju vlastnú smrť: Je mi to tak ľúto!

Prehrala boj so zákernou chorobou.

Mamička Casey McIntyre († 38) zomrela 12. novembra na rakovinu vaječníkov. Svoju smrť oznámila o dva dni neskôr v príspevku na sociálnych sieťach, ktorý zdieľal jej manžel Andrew, píše The Sun.

„Odkaz pre mojich priateľov: Ak toto čítate, zomrela som," začína sa príspevok. „Je mi to veľmi ľúto, je to na ho**o a všetci to vieme," pokračovala Casey ďalej. ,,Milovala som každého z vás celým svojím srdcom a sľubujem vám, že som vedela, ako hlboko som milovaná," odkázala najbližším.

Mama z New Yorku pred tragickým koncom života strávila 5 mesiacov v hospici. Svoj príspevok chcela ukončiť zoznamom vecí, ktoré jej počas života prinášali útechu a radosť, ale nepodarilo sa jej to, pretože zdravotný stav Američanky sa zhoršoval.

„Zlomilo mi srdce, že ten zoznam nikdy neuvidím," povedal Andrew. „Predstavujem si, že by na ňom bola naša dcéra Grace, veľryby, zmrzlina, jej milovaní priatelia, pobyt na pláži, jej neter a synovci, čítanie kníh, jej milovaní rodičia a sestra a ich úžasná rodina, plávanie, dokonalý sendvič s pečeným hovädzím mäsom a ja, jej sladký, sladký miláčik," uviedol. „Ach, Casey! Neviem, ako to bez teba zvládneme, ale zvládneme," dodal.

„Jej najväčšími darmi bol jej pohotový humor, krásny smiech, oddanosť rodine a priateľom a jej úžasné odhodlanie a odvaha," napísal Andrew na počesť svojej manželky. Opísal ju ako zbožňujúcu matku a partnerku a uviedol, že bola neuveriteľne hrdá na svoju kariéru vo vydavateľstve.

Vo svojom poslednom odkaze priateľom a sledovateľom Casey tiež uviedla, že založila kampaň na pomoc pri odkupovaní zdravotných dlhov iných. „Mám veľké šťastie, že som mala prístup k najlepšej lekárskej starostlivosti a veľmi dobre si uvedomujem, že mnohí v našej krajine nemajú prístup k dobrej starostlivosti," napísala.

„Aký krásny spôsob, ako si uctiť jej život. Ťarcha lekárskych dlhov je pre mnohých z nás ochromujúca," napísal jeden z komentujúcich, pričom sa zdá, že toto posledné gesto sa dotklo mnohých. „Nepoznám ťa, Casey, ale tvoj veľkorysý dar na odkúpenie zdravotných dlhov iných ako spomienka ma dojal," dodal ďalší.