26. máj. 2024 o 05:30
krsk, Koktejl

Predčasný KONIEC Na telo: Kovačičova manželka reaguje! Hanzelová zverejnila veľavravnú FOTO

placeholder
Moderátor Michal Kovačič a Zuzana Hanzelová.
Zdroj: TV Markíza

Skorší koniec relácie šokoval každého.

Domáce promi
26. máj. 2024 o 05:30
Predčasný KONIEC Na telo: Kovačičova manželka reaguje! Hanzelová zverejnila veľavravnú FOTO

Skorší koniec relácie šokoval každého.

Televízna sezóna kvôli blížiacemu sa letu pomaly končí, no podľa informácií portálu O médiách má byť osud diskusnej relácie Na telo s moderátorom Michalom Kovačičom (41) otázny po tom, čo sa ju rozhodli ukončiť predčasne.

Markíza odvysiela už len dva diely, potom reláciu sťahuje z vysielania. Pribudnú práve kvôli júnovým eurovoľbám. Najbližšie sa v nej v nedeľu o 13:00 h stretnú Richard Sulík, Jaroslav Naď a József Berényi.

"Vzhľadom na objektívne dramaturgické výzvy v posledných týždňoch a s tým súvisiacu potrebu zabezpečiť názorovú pluralitu, budú tieto dve relácie pred voľbami do Európskeho parlamentu, ktoré sa uskutočnia v sobotu 8. júna 2024, poslednými v jarnej časti našej programovej štruktúry," oznámila portálu televízia.

Nasledovať má letná pauza, počas ktorej má televízia zvažovať najvhodnejší formát nedeľnej politickej diskusie.

Rozhodnutie je pre okolie Kovačiča nečakané. Svoje rozčarovanie preto ľudia vyjadrili na sociálnych sieťach. Moderátor pritom len pred pár dňami získal novinárske ocenenie. "Ďakujem porote za tohtoročnú Novinársku cenu," napísal 21. mája na Instagrame.

Po správach o neistom osude jeho relácie, reagovala moderátorova manželka a novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová zdieľaním textu a fotky od kolegu z Markízy. Foto nájdete v galérii pod článkom.

"One time: Získaš novinársku cenu, máš najsledovanejšiu politickú reláciu na Slovensku. Next time: TV Markíza predčasne sťahuje z vysielania politickú reláciu Na telo," napísal o zmenách predtým a potom na sociálnej sieti.