30. okt. 2022 o 06:00
žani, Koktejl

Extrémny stres sa na Pallovej začal podpisovať: Po vyhrážkach vraždou prišlo TOTO!

placeholder
Celebritná lekárka a podnikateľka Alena Pallová.
Zdroj: Instagram/alenapallova

Extrémny stres si pýta svoju daň.

Domáce promi
30. okt. 2022 o 06:00
Extrémny stres sa na Pallovej začal podpisovať: Po vyhrážkach vraždou prišlo TOTO!

Extrémny stres si pýta svoju daň.

Známa dermatologička Alena Pallová (42) šokovala svojich fanúšikov správami o šialencovi, ktorý ju celé mesiace uráža, vyhráža sa jej a to nie je to najhoršie. Na sociálnej sieti dokonca vyzýva na jej vraždu, za ktorú ponúka peniaze.

Desivá výzva

"Ahojte priatelia. Tak, aby ste vedeli, už je skoro na lopatkách tá stará ku*va. Už len treba to doraziť. Už ju máme skoro hotovú! Už je naložená v peci! Už to treba len dokončiť. Takže vyzývam vás, každý, kto ju prizabije, máte odo mňa 10-tisíc dolárov a tomu, komu sa to podarí to dokonať, private jet a ubytovanie v Singapure od môjho frajera. Poďme ju spolu doraziť! Veď to je strašná sranda, ja to zaplatím! 10, 20, 30... Máte to odo mňa. Garantujem vám peniaze, zábavu, všetko máte odo mňa. Zabite tú vy*ebanú ku*vu! Dám vám 100-tisíc dolárov! Zabite tú starú šte*ku!" kričí v hrozivom videu, ktoré Pallová zverejnila.

Polícia začala konať

Vystrašená lekárka sa obrátila na mužov zákona. Vo štvrtok vypovedala na polícii v Pezinku, kde strávila dve hodiny. "Absolvujem výsluch poškodenej v trestnej veci vedenej pre nebezpečné vyhrážanie a nebezpečné elektronické obťažovanie," priblížila, o čo išlo. Policajnú stanicu opustila s veľkou nádejou, že sa táto nočná mora skončí. Policajtom na sociálnej sieti venovala úprimný odkaz. "Dôverujem vám, že učiníte maximum, aby som sa mohla opäť cítiť bezpečne," odkázala im.

Stres sa na nej začal podpisovať

Pallová sa bojí o seba i svojich blízkych. Strach a extrémny stres so sebou priniesli nepríjemný následok. "Začali mi extrémne padať vlasy z toho stresu. Alopécia je neprebádané ochorenie, častokrát s neurčitou vyvolávajúcou príčinou, kde sa podpisuje extrémny stres ako jeden z faktorov vzniku," posťažovala sa celebritná lekárka na sociálnej sieti.