Domáce promi
photo Foto
video Video
01. mar. 2024 o 07:30
žani, Koktejl

Šťastná Dara Rolins to vykričala do sveta: Vitaj lásenka do našej rodiny! Zverejnila rozkošné zábery

Rodina sa rozrástla o nového člena.

Domáce promi
01. mar. 2024 o 07:30
Šťastná Dara Rolins to vykričala do sveta: Vitaj lásenka do našej rodiny! Zverejnila rozkošné zábery

Rodina sa rozrástla o nového člena.

Speváčka Dara Rolins (51) si zobrala čas sama pre seba a svojich najbližších. Má za sebou poriadne turbulentný začiatok roka. V januári odpálila hneď dva mega koncerty v pražskej O2 aréne a krátko na to dostala podpásovku. Taliansky plastický chirurg bez jej vedomia zverejnil video a prezradil, aké u neho podstúpila zákroky. "Hĺbkový lifting tváre a krku, revízna blefaroplastika (korekcia ovisnutých očných viečok, pozn. red.)," vymenoval.

To, že sa video dostalo až k Slovákom, speváčku poriadne nahnevalo. "Zrejme je už mojim osudom, že veci, ktoré si chcem nechať pre seba a v súkromí vyplávajú na povrch snáď skôr, než sa stanú. Priznávam, je to občas veľmi nepríjemné a rovnako ako pred dvoma rokmi mal istý doktor potrebu zdieľať so svetom úpravu môjho nosa, tak aj tentokrát sa našiel ďalší, ktorý sa chcel pochváliť zákrokom, a že má u seba "Darinku"," napísala rozhorčená Dara.

"Nemám potrebu zdieľať a už vôbec nie ospravedlňovať svoje rozhodnutie, nemám voči nikomu ani oznamovaciu povinnosť, len sa to proste stalo. Je to moja vec. Moje súkromie," pokračovala a označila túto situáciu za podpásovku.

Hnev napokon ochladol a Dara si z celej situácie dokázala spraviť žart. "Ešte som vám chcela povedať, že som sa ostrihala. Ako sa tak na seba dívam, tie krátke vlasy robia divy. To keby som vedela, som mohla ušetriť za ten lifting," vtipkovala speváčka na svoj účet. Fotky s novým účesom nájdete v galérii.

V jej živote sa udiala ďalšia novinka, ktorú s radosťou vykričala do sveta. Rodina speváčky sa rozrástla o rozkošného nového člena. "Vitaj lásenka do našej rodiny," napísala k záberom šteniatka. Dare a jej dcére Laure už jeden pomeranian radosť robí. Štvornohý miláčik Foxi s nimi dokonca chodí aj na dovolenky. Po novom im doma už behajú dve malé guľôčky chlpov.