15. jún. 2024 o 17:00
žani, Koktejl

Speváčka Mamba o najväčšom utrpení v jej živote: Fakt som myslela, že zomriem!

Uplynulé dni pretrpela.

Domáce promi
15. jún. 2024 o 17:00
Speváčka Mamba o najväčšom utrpení v jej živote: Fakt som myslela, že zomriem!

Uplynulé dni pretrpela.

V nedeľu večer panovalo na Slovensku poriadne dramatické počasie. Na Podunajskej nížine sa vyskytli silné búrky sprevádzané prívalovým dažďom a silnejším vetrom. Objavili sa aj supercely spolu s mimoriadnou bleskovou aktivitou. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) musel vydať výstrahy pred búrkami aj v pondelok. Platili až do večerných hodín.

Kým niektorí boli z množstva bleskov uchvátení, iní mali so sebou čo robiť. Hrôzu prežívala i speváčka a herečka Mamba Dasha Šarközyová. "Netuším, čo sa deje s počasím, ale ja mám panický strach z bleskov a tým pádom včerajšia večerná cesta domov bola pre mňa asi najväčším utrpením v živote zatiaľ.." priznala úprimne.

"Šialené, čo sa vonku deje. Ja som mala včera najhoršiu cestu. Fakt som myslela, že zomriem. Modlila som sa. Predýchavala som, proste strašne som to prežívala. Prosila som nebesá, aby sme prišli domov v poriadku. Lebo to bolo hrozné, čo sa dialo na cestách. My sme chytili akurát, prisahám podľa mňa to tornádo, ktoré hlásili. Tak my sme ho chytili," podelila sa sľúbila, že fanúšikom ukáže zábery úkazu, ktorého boli svedkom.