10. jún. 2024 o 07:30
žani, Koktejl

Vystresovaná Jasmina Alagič to zo seba už musela dostať: Mňa naozaj šľak trafí!

Má toho vyše hlavy.

Domáce promi
10. jún. 2024 o 07:30
Vystresovaná Jasmina Alagič to zo seba už musela dostať: Mňa naozaj šľak trafí!

Má toho vyše hlavy.

Zoznam nehnuteľností Patrika Rytmusa Vrbovského a Jasminy Alagič sa vlani opäť rozšíril. K domu v Malinove, bytu v Dubaji a chate, ktorá bude prekvapením pre rapera, sa pridal aj byt v hlavnom meste. Ide o poriadne lukratívnu adresu. Manželia budú mať závideniahodný výhľad. Priamo zo spálne sa budú môcť kochať bratislavským hradom.

Venovať sa naraz práci, synovi a realizácii dvoch nehnuteľností naraz je aj nad sily vždy energickej moderátorky. Jasmina dala voľný priechod svojim pocitom a posťažovala sa sledovateľom na Instagrame. "Majte so mnou, prosím, trpezlivosť ale mňa naozaj šľak trafí," začala Jasmina.

Z dokončovania bytu je v koncoch. "Každý deň mi iba šrotuje hlava, že kedy čo má prísť, kedy sa čo vyumýva, kedy sa čo stihne tak, aby to proste ten budúci týždeň bolo ok. Potom som sa dozvedela, že budúci týždeň idem ešte na tri dni točiť preč, takže mi to nehrá úplne do kariet," spustila s tým, že ľudia ju poznajú rozosmiatu, rozkokošenú a teraz ju môžu vidieť aj unavenú a vystresovanú.

"Verím tomu, že sa to zvládne. Hlavne som zistila, že ja sa nikomu už nebudem prosiť. Kto tam chce robiť, tam bude robiť. Kto tam nechce robiť, nech tam nerobí. Videla som predtým aj na dome, že sa normálne musím niektorým ľuďom doprosovať, ktorým regulérne ideš zaplatiť, aby tam prišli," povedala. Nasledovalo radikálne rozhodnutie. Jasmina jeden deň všetkých poslala "do kelu" a najala si firmy, na ktoré sa môže spoľahnúť. Tentokrát má šťastie na lepšie spolupráce, no i tak poprosila fanúšikov, aby jej držali palce a mysleli na ňu.