09.06.2023 03:30
mob, Koktejl

Diera v aute! Pozrite, čo spravili prezidentkinmu partnerovi Rizmanovi: Zastrašiť sa nedám

placeholder
Sovenská prezidentka Zuzana Čaputová (druhá sprava) a jej partner Juraj Rizman.
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Zastrašiť sa nedá.

Domáce promi
09.06.2023 03:30
Diera v aute! Pozrite, čo spravili prezidentkinmu partnerovi Rizmanovi: Zastrašiť sa nedám

Zastrašiť sa nedá.

Slovenskí politici dostávajú čím ďalej nebezpečnejšie vyhrážky, ktoré musia riešiť s políciou. Ešte horšie však je, ak ich dostanú aj ich blízki. Vo štvrtok zverejnil partner Zuzany Čaputovej (49) Juraj Rizman (46) na svojej sociálnej sieti fotografiu, ako mu zatiaľ neznámy „fanúšik“ minulý týždeň poškodil strechu auta.

„Prvou ranou strechu mojej Octavie neprerazil, ostala po nej len preliačina a poškodený lak. Druhá rana už karosériou prešla. Výška škody je autorizovaným servisom odhadnutá na minimálne 1600 eur,“ začal status Rizman, ktorý incident už rieši s políciou.

„Parkoval som v Starom Meste, na platenom, ale nestráženom parkovisku. Celú vec som samozrejme nahlásil polícii. Široko ďaleko nebolo nič odkiaľ by na strechu mohlo niečo padnúť, ostatné okolo stojace autá nik nepoškodil. Polícia vec vyšetruje ako poškodzovanie cudzej veci podľa paragrafu 245 Trestného zákona,“ vysvetľuje a dodáva, že zastrašiť sa nedá.

„Po odkazoch na sociálnych sieťach, vulgárnych listoch a priamych vyhrážkach prišlo poškodenie auta. Nepochybujem, že to má súvislosť s tým s kým žijem a čo robím. Ak to mal byť odkaz - tak odpoveď je, že zastrašiť sa nedám. Ak to bol iba hlúpy spôsob vyjadrenia hnevu a frustrácie - tak odpoveď je, že toto ma neodradí,“ zakončil na sociálnej sieti. Fotku nájdete v galérii pod článkom.