02. jún. 2023 o 06:00
žani, Koktejl

Heriban († 43) krátko pred smrťou: Strach o manželku Kamilu? Z tej vety naskakujú zimomriavky!

placeholder
Kamila a Dano Heribanovci spolu naspievali pieseň.
Zdroj: Instagram/kami_heribanova

Osudový text piesne.

Celebrity
02. jún. 2023 o 06:00
Heriban († 43) krátko pred smrťou: Strach o manželku Kamilu? Z tej vety naskakujú zimomriavky!

Osudový text piesne.

Dano Heriban († 43) našiel po drsnom rozvode so Slávkou Halčákovou (48) svoje životné šťastie. Dala mu ho herečka Kamila Heribanová (33), s ktorou mal aj krásnu rodinu. Vychovávali spolu synov Viktorka (6) a Martinka (4). Manželka aj s chlapcami boli pre herca a hudobníka to najväčšie šťastie v živote. Nečakane o neho však prišli.

Po spoločnej dovolenke im nedávno napísal krásne vyznanie. "Milujem svoju rodinu, ďakujem za ňu Bohu. Život sa skladá z okamihov radosti a šťastia, ale aj strachu a bolesti. Z pracovných povinností, ale aj oddychu a osobnej či rodinnej zábavy. Nič prevratné neobjavujem, to je jasné. Nad tým všetkým by mala lietať láska, ako hlavná hybná sila života. Ďakujem osudu za to, že ju cítim, môžem odovzdávať a rovnako vďačne prijímať," zverejnil Heriban príspevok, z ktorého dnes naskakujú zimomriavky.

Nebolo to prvýkrát, čo svojej rodine verejne venoval dojímavé slová. Pretavil ich aj do svojho posledného albumu O2H, teda Odvaha. "Keby bolo možné, tak dýcham za vás, obslúžim pľúca rovno tri naraz, aj tvoje, láska, v poradí štvrté, rozdelím vlastné na štyri štvrte," spieval v jednej piesni a myslel tým svoje tri deti a manželku Kamilu. Heriban mal ešte syna Thea (13) z predošlého vzťahu.

Na skladbe O2H dokonca spolupracovali s Kamilou. "Nový album donahrávaný! Posledný dielik zapadol do skladačky. Ďakujem mojej milovanej Kamilke za bezhraničnú podporu a krásny spev do našej prvej spoločnej skladby," podelil sa v novembri minulého roka na Instagrame. "Tak veľmi som sa o teba bál, láska, že mi zmizneš po prúde a Boh mi ťa odfúkne ako šál a žiadne zajtra nebude," spieva zosnulý umelec. Nemohol tušiť, že text sa napokon naplní a náhle tu za sebou zanechá zronenú rodinu.