24. jún. 2022 o 11:00
žani, Koktejl

Kráľovná krásy († 27) išla len na rutinnú operáciu mandlí: Po mesiacoch v kóme zomrela!

placeholder
Gleycy mala len 27 rokov.
Zdroj: Instagram/gleycycorreia

Život krásky vyhasol v pondelok na súkromnej klinike.

Zahraničné správy
24. jún. 2022 o 11:00
Kráľovná krásy († 27) išla len na rutinnú operáciu mandlí: Po mesiacoch v kóme zomrela!

Život krásky vyhasol v pondelok na súkromnej klinike.

Bývalá Miss Brazília Gleycy Correia († 27) podstúpila koncom marca rutinnú operáciu na odstránenie mandlí. Nastali nečakané komplikácie a kráľovná krásy napokon zomrela.

Päť dní po zákroku utrpela brunetka masívne krvácanie. Vrátila sa spať do nemocnice, kde utrpela 4.apríla zástavu srdca a odvtedy bola v kóme. Boj o život napokon prehrala. Jej telo poslali na pitvu, píše portál Daily Mail.

Pastor Jak Abreu, ktorý pozná Correiinu rodinu, na sociálnej sieti napísal, že jej príbuzní sa domnievajú, že počas operácie došlo k pochybeniu lekárov. "Boh si vybral tento deň, aby vyzdvihol našu princeznú. Vieme, že nám bude veľmi chýbať, ale teraz bude rozjasňovať oblohu svojím úsmevom,' dodal.

Correia bola korunovaná za Miss United Continents Brazil v roku 2018. Bola tiež podnikateľkou. Špecializovala sa na laserovú terapiu a permanentný make-up. Na Instagrame sa delila s fanúšikmi o svoju prácu aj súkromie. Prezradila napríklad, že bola vychovaná v chudobe. V 8 rokoch začala pracovať v salóne krásy ako manikéra.

"Naozaj som sa nenarodila v zlatej kolíske, som z veľmi skromnej rodiny, ale som na to veľmi hrdá, naozaj hrdá." Po tom ako upadla do kómy začali jej účet, na ktorom má 52 000 sledovateľov, spravovať príbuzní. Pravidelne zverejňovali modlitby, no tie napokon neboli vyslyšané.