29. sep. 2023 o 16:00
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Známa markizáčka sa ukázala HORE BEZ: Odhodila podprsenku, pohľad pre bohov!

placeholder
Moderátorka Katarína Balážiová známa ako Becca.
Zdroj: Marek Orihel

Moderátorka nemá problém ukázať svoje telo.

Domáce promi
29. sep. 2023 o 16:00
Známa markizáčka sa ukázala HORE BEZ: Odhodila podprsenku, pohľad pre bohov!

Moderátorka nemá problém ukázať svoje telo.

Slovenská moderátorka a spíkerka Katarína Balážiová alias Becca sa 2. septembra odsťahovala do Spojených štátov. Do cudziny sa vybrala úplne sama a rozhodla sa, že tam zostane celý jeden mesiac. Becca sa na istý čas usadila v New Yorku, ktorý jej, ako sama povedala, učaroval. Na svojom Instagrame pravidelne zverejňuje zábery zo svetovej metropoly, kde si dokonca našla kamarátov.

Sympatická moderátorka si zámorie užíva plnými dúškami a pred časom sa úplnou náhodou ocitla na Fashion Weeku. Dokonca sa prešla aj po móle a na sebe mala čiernu pánsku oversize košeľu, ktorú jej požičal kamarát a topánky na podpätku, ktoré si kúpila chvíľku predtým, ako skončila na módnej udalosti. Becca si okrem toho s novými kamarátmi užila aj let helikoptérou nad New Yorkom a fanúšikom tak ukázala pohľad na metropolu z vtáčej perspektívy.

O sympatickej brunetke je známe, že srší bezprostrednosťou a zahraničie si užíva na úplné maximum. Svedčí o tom aj fotka, ktorú zverejnila na Instagrame a pred zrkadlom si bez problémov zapózovala hore bez. Becca sa môže pochváliť štíhlou, vyrysovanou figúrou a je jasné, že s nahotou nemá žiaden problém. "Áno, prosím," napísala k odvážnej fotografii, na ktorej si svoje vnady prekrýva rukou. Jej provokatívnu snímku nájdete v galérii.