11. júl. 2024 o 05:00
jž, Koktejl

Puškárová ukázala Švajdu, ako ste ho ešte nevideli: Odpadnete, čo predvádzal na pláži!

Toto by ste od neho nečakali!

Domáce promi
11. júl. 2024 o 05:00
Puškárová ukázala Švajdu, ako ste ho ešte nevideli: Odpadnete, čo predvádzal na pláži!

Toto by ste od neho nečakali!

Patrik Švajda (52) je hrdým otcom štyroch detí. Dvoch starších synov Patrika (30) a Samuela (24) má z prvého manželstva so Slávkou a s moderátorskou kolegyňou Zlaticou Puškárovou (47) má Leonarda (14) a najmladšieho Adama Jaroslava (7).

Hoci mala donedávna Zlatica nedobrovoľné voľno od práce, kvôli zdravotným problémom, jej manžel na televíznych obrazovkách zarezával aj bez nej. Dvojica si teraz dopriala dovolenku. Na sociálnu sieť pridala moderátorka video z pláže, kde jej manžel len v plavkách žongluje na pláži. Manželská dvojica si svoje súkromie chráni a neprezradili, kde presne sú.

Zlatica sa po viac ako pol roku vrátila na televízne obrazovky s vlastným autorským projektom Zlaté talenty so Zlaticou, v rámci ktorého bude skúsená novinárka cestovať po celom Slovensku a netradičným spôsobom predstavovať divákom a diváčkam talentovaných ľudí, ktorí si zaslúžia mediálnu pozornosť.

Keď videla, čo na dovolenke predvádza jej manžel, hneď si na svoj nový projekt spomenula. "Tatinko, ty máš talent na žonglovanie! Tuším si ťa zoberiem do Zlatých talentov so Zlaticou. Poď, poď, poď, ešte! Si frajer! No, ty si horúci kandidát," smeje sa moderátorka. "Manžel, horúci kandidát do Zlatých talentov so Zlaticou. Mimochodom Paťo žongluje s ťažkými petangovými guľami," napísala Zlatica k videu, ktoré nájdete nad článkom.