02. jún. 2023 o 09:30
žani, Koktejl

Tehotná Natália Puklušová priznala strach: Búrlivé 3 mesiace!

placeholder
Natália Puklušová nosí pod srdcom dcérku.
Zdroj: Instagram/nataliapuklusova

Nová etapa v ich živote.

Celebrity
02. jún. 2023 o 09:30
Tehotná Natália Puklušová priznala strach: Búrlivé 3 mesiace!

Nová etapa v ich živote.

Herečka a speváčka Natália Puklušová (39) sa stane už tento rok maminou. Sladkú novinku prezradili spolu s partnerom Michalom Margušom len minulý týždeň. "Veľká som, tučná som, budem mama," oznámila sledovateľom a ukázala im tehotenské bruško, ktoré sa už črtá pod šatami. Dvojica si pre seba nenechala ani pohlavie bábätka. "Prišiel bocian a priniesol nám bubinku," prezradila budúca mamina. Dievčatko by sa malo narodiť v decembri na Mikuláša.

Veľký životný krok so sebou prináša aj zmes rôznych pocitov. "Prežívam chvíle plné radosti, strachu, nevoľnosti, lásky, starostlivosti a pozornosti. Nikdy som sa na takú rolu nepripravovala. Nikdy si nič neplánujem. Všetko prijímam v živote tak ako mi prichádza. Samozrejme mám svoje sny, vízie a priania. Ale netrvám na nich každý deň, nemyslím na to, kedy sa už naplnia. Už existujú a ja vždy viem, že sa mi všetko splní v ten najvhodnejší čas pre mňa," napísala na Instagrame Natália.

Priznala, že ju vystrašilo, že sa stane rodičom. "Najviac sa bojím toho, že budem unavená, lebo som človek ktorý potrebuje veľa spánku. Veľa strachov sa vyplavuje ale ja viem, že je to iba strach z nepoznaného. Ako vždy keď sa púšťam do neprebádaných vôd v živote. Ale viem, že všetko zvládnem. Lebo mám Michala, lebo mám rodinu, mám milujúcich priateľov," pokračovala budúca mamina.

"Aj pre Michala to bol šok, takisto ako pre mňa. Všetko sa začalo nanovo preskladávať a znovu stavať na pevnejších základoch. Boli to búrlivé 3 mesiace ale konečne sme sa zastabilizovali a za to ďakujem všetkým, ktorí nám v tom pomohli," priznala verejne. Vďaka pomoci z okolia sa mohli s partnerom uvidieť lepšie, jasnejšie a tiež porozumieť potrebám a obavám toho druhého.

Zamilovaná herečka

Natália bola v minulosti takmer tri roky so superstáristom Matejom Koreňom (36), no ich vzťah nevyšiel. Michal je pre ňu veľkou oporou a nedávno mu dokonca napísala krásne vyznanie na sociálnej sieti.

"Môžem sa zlostiť koľko chcem, nakoniec vždy podľahnem jeho láskavému prístupu a záujmu. Počúva ma a snaží sa ma pochopiť. Neodchádza. Nehľadá si náhrady. Vie, kedy reaguje zo svojho zranenia a tým pádom neobviňuje mňa. Prekonáva hrdosť, zostupuje z mysle do srdca a aj keď chybu neurobil, príde ako prvý a povie: Milujem Ťa láska, poďme sa o tom porozprávať, Pozrime sa spoločne, odkiaľ pramení tvoj hnev. Povedz mi, čo potrebuješ aby sme sa mohli zase objímať a nie hnevať," opísala svoju realitu, ktorú praje každému.