22. máj. 2024 o 12:00
žani, Koktejl

Špekulácie o spoločnej plastike, po Dare Rolins sa ľudia pustili do Nedvěda: Tiež to už nie je on

placeholder
Speváčka Dara Rolins.
Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Nemajú pokoj.

Domáce promi
22. máj. 2024 o 12:00
Špekulácie o spoločnej plastike, po Dare Rolins sa ľudia pustili do Nedvěda: Tiež to už nie je on

Nemajú pokoj.

Speváčka Dara Rolins (51) sa po plastike stala terčom obrovského množstva kritických a často až krutých komentárov. Vyzeralo to tak, že je im koniec, no opak je pravdou. Tentokrát to schytal jej partner, bývalý futbalista Pavel Nedvěd (51).

Väčšina komentárov pod zamilovanou fotkou hrdličiek bola obdivná a fanúšikovia sa zhodovali, že spolu tvoria krásny pár. Našli sa aj takí, ktorí začali špekulovať o tom, že plastiku nepodstúpila len Dara, ale aj Nedvěd. "Boli ste spolu na plastike" napísala jedna žena, ktorú okamžite schladila ďalšia otázkou, komu to vadí. "Nevadí, vyzerajú podobne," reagovala.

Odkedy sa speváčka po prvýkrát ukázala, musela si prečítať, že je "opuchnutá", "vôbec sa na seba nepodobá" a že sa "zákrok nepodaril". Podobný komentár sa objavil aj pod záberom dvojice. "Ale ten jej chlap má tvár opuchnutú ešte teraz. Oči mu skoro nie sú vidieť," napísala užívateľka. "Pavel je asi tiež po plastike. Vyzerá vyžehlený," myslí si ďalšia. "Určite, tiež to už nie je on," pridala sa iná.

Niektorým to nedalo a dvojice sa zastali. "Pane bože. Ženy, že sa vám to chce, furt výsmech, hnusné rýpanie, snaha ponížiť. Človek si prečíta milý post a pod ním takéto žalostné komentáre. Hrôza a des. Fakt, že sa vám to chce, že nemáte nič iné čo by ste povedali," odkázala komentujúca kritičkám.