Zaujímavosti
video Video
photo Foto
29. máj. 2024 o 19:00
lv, Koktejl

Ženích si na svadbe poriadne zavaril: Nečakané gesto ho takmer stálo manželstvo! Aha, čo spravil neveste

Čin ženícha vyvolal záplavu reakcií.

Zaujímavosti
29. máj. 2024 o 19:00
Ženích si na svadbe poriadne zavaril: Nečakané gesto ho takmer stálo manželstvo! Aha, čo spravil neveste

Čin ženícha vyvolal záplavu reakcií.

Používatelia TikToku a Instagramu sú rozdelení na dva tábory po tom, čo jeden mladý ženích počas svadobnej hostiny v Taliansku postriekal svoju nevestu šampanským, píše portál Daily Mail.

Cole Hennessey video zo svadby zverejnil na sociálnej sieti začiatkom tohto týždňa. Na ňom bolo počuť, ako svadobní hostia hovoria Coleovi, aby manželku Kristal Kim neoblieval, ale on v tom pokračoval. Nie je jasné, ako dlho spolu Kristal a Cole pred svadbou randili, ale jeho nastávajúca sa po jeho boku prvýkrát objavila na instagramovej fotografii v roku 2016.

Coleova sestra Emma Roys, ktorá prišla aj s partnerom, predtým zverejnila zábery zo svadby, na ktorých otec Kristal kráča so svojou dcérou k oltáru a drží jej nad hlavou dáždnik, keďže začalo pršať. Napriek dažďu sa však obrad v hoteli Relais Villa Regina Teodolinda, ktorý sa nachádza v talianskej obci Laglio, zrejme vydaril.

Svadba Colea a Kristal si udržala svoju úroveň i po tom, čo ju zámerne postriekal šampanským a vzápätí k nej pristúpil a začal jej liať šampanské do úst. Netrvalo dlho a svadobný hosť navrhol, aby nevesta taktiež postriekala Colea šampanským, a tá bez námietok poslúchla, čím vyrovnala skóre.

Napriek krásnej svadbe ľudia nemohli prestať písať o ženíchovom správaní. „Zachovala sa ako šampiónka. Rešpekt k nej, ale ten chlap je niečo iné. Prečo by to robil?" pýtal sa vo svojom komentári jeden z používateľov sociálnych sietí. „Vyzerá to, že bol jednoducho príliš nadšený. Bola by som trochu naštvaná, ale aspoň jej dal šancu, aby mu to vrátila, haha," napísal ďalší človek.

Iní sa ženícha zastali a jedna osoba vyjadrila svoje domnienky o tom, že v tom nebol zlý úmysel. „Najhoršie, čo môžete o ňom povedať, je - že sa príliš jaší, ale nie je to zlý chlap... Len človek, ktorý je veľmi šťastný, že sa oženil," napísal jeden z komentujúcich. „Aspoň počúval, keď mu povedali nie. To, že počúval a napravil svoje konanie, je dobré znamenie," dodala ďalšia komentujúca.