19. máj. 2024 o 14:00
žani, Koktejl

Paľa Haberu lanárili do Let's Dance, blesková reakcia speváka: Zrušil ich jedným slovom!

placeholder
Habera miluje bicyklovanie.
Zdroj: Instagram/Pavol Habera

Nepatrí medzi spevákov, ktorí vedia tancovať.

Domáce promi
19. máj. 2024 o 14:00
Paľa Haberu lanárili do Let's Dance, blesková reakcia speváka: Zrušil ich jedným slovom!

Nepatrí medzi spevákov, ktorí vedia tancovať.

Líder kapely Team Paľo Habera (61) je úžasný spevák a sám na sebe vyzdvihuje aj iný talent. "Ja viem, že keď vyjdem na javisko, že ťažko nájdeš lepšieho performera a zabávača, ako som ja. Pretože som sa tak dobre narodil a jednoducho áno," ohodnotil sa v CitrónShow. Aj vďaka týmto prednostiam a hitom, ktoré milujú celé generácie, oslavuje kapela už 40 rokov účinkovania na hudobnej scéne.

Mnoho spevákov okoreňuje svoje vystúpenia aj tancom, čo však nie je Haberov prípad. Z jeho slov je zrejmé, že talent na tento typ pohybu nedostal do vienka. "Nevedia niektorí... Príď niekedy na náš koncert, tak sa nasmeješ," zhodnotil svoje tanečné kreácie Habera. "Ja sa snažím v živote robiť veci, ktoré mi idú a s takýmito nohami nemôžeš tancovať. Do O, normálne volejbalové výskoky, všetko... To skôr podľa mňa budem... Ja neviem čo, ale tancovať nie," dodal.

Slovensko uplynulé týždne zasiahla tanečná horúčka vďaka obľúbenej šou Let's Dance. Svedčia o tom aj čísla sledovanosti, každé živé vysielanie lámalo rekordy. Zlanáriť do tanečnej šou sa snažili aj Haberu. "Už ma volali aj do českej tam, čo tancujú (Stardance, pozn. red). Aj do slovenskej - niekoľkokrát," prezradil hudobník.

Richarda Lintnera, ktorý CitrónShow moderuje, zaujímalo, koho mu ponúkali ako tanečnú partnerku. "To ani nehľadali," zareagoval so smiechom Paľo. Lanárenie do šou stopol expresne rýchlo. "To bolo asi takéto, že: Dobrý deň, tu je Let's Dance... Nie!" napodobnil Habera, ako to vyzeralo. Netrúfol by si ani na úlohu porotcu, rolu kata už v šou zastáva Ján Ďurovčík.