11. dec. 2023 o 11:00
krsk, Koktejl

Moderátor Michal Hudák je opäť zamilovaný: V náručí cudzinky!

placeholder
Michal Hudák v zábavnej šou 2 na 1.
Zdroj: TV Markíza

Znova prežíva krásne obdobie.

Domáce promi
11. dec. 2023 o 11:00
Moderátor Michal Hudák je opäť zamilovaný: V náručí cudzinky!

Znova prežíva krásne obdobie.

JOJ-kársky moderátor Michal Hudák (54) je podľa zistení Nového Času pár mesiacov po rozchode s partnerkou Denisou (44) opäť zamilovaný. Hudák sa po trinástich rokoch rozišiel mamou svojho syna Huga (10). Hoci sa pri rozpade ich vzťahu skloňovalo slovo nevera, Hudák s ňou má dobré vzťahy a stále fungujú ako rodičia.

Do života televíznej hviezdy teraz vstúpila cudzinka. Vzťah sa mal prirodzene vyvinúť z priateľstva. "Áno, je to pravda. Mám priateľku Lenku. Zoznámili sme sa v septembri na tradičných „hodoch“ vo Velkých Bíloviciach (mesto na Morave), odkiaľ Lenka pochádza. Už 20 rokov však žije v Anglicku, kde má aj podnikateľské aktivity," prezradil Novému Času herec a moderátor Hudák.

Jeho láska nemala ani tušenia, že je verejne známou osobnosťou. "Práve preto ani pri našom zoznámení a ešte nejaký čas potom Lenka netušila, kto som a čomu sa venujem. Čo mi mimochodom bolo nesmierne sympatické. Už pri zoznámení sme obaja cítili, že si veľmi dobre rozumieme a že budeme veľmi dobrí priatelia. Časom však naše priateľstvo prerástlo do vzťahu a napriek tomu, že ani jeden z nás žiadny vzťah nehľadal, vesmír to zariadil po svojom a my sme mu za to vďační," dodal šťastne zadaný Slovák.