02. mar. 2024 o 18:00
krsk, TASR, Koktejl

Cifrová Ostrihoňová ukázala, aké správy dostáva po vstupe do politiky: Drsné útoky!

placeholder
Veronika Cifrová Ostrihoňová.
Zdroj: RTVS

Nemá to ľahké hneď od začiatku.

Domáce promi
02. mar. 2024 o 18:00
Cifrová Ostrihoňová ukázala, aké správy dostáva po vstupe do politiky: Drsné útoky!

Nemá to ľahké hneď od začiatku.

Veronika Cifrová Ostrihoňová (35), moderátorka z RTVS a manželka influencera a moderátora Mateja Sajfu Cifru (43), vstúpila pred niekoľkými dňami do politiky. Vo voľbách do Európskeho parlamentu bude kandidovať za hnutie PS.

Známa Slovenka chce byť hlasom otvoreného, férového, empatického a silne proeurópskeho Slovenska. Apelovala preto na účasť voličov v eurovoľbách, chce prispieť aj k jej zvýšeniu. "Vidím, ako na pôde európskeho parlamentu zástupcovia Slovenska znevažujú naše demokratické ukotvenie a pod rúškom obhajoby národných záujmov im v realite škodia," zdôraznila.

Veronika je však najmä mamou dcérky Sáry (4) a syna Šimona. To vôbec nevadí kritikom moderátorky, ktorí po príspevku na výročie vraždy slovenského novinára a jeho snúbenice napísali Veronike hanlivé odkazy.

"Odpad Slovenska," znel prvý. "Kto by sa s tebou len chcel baviť, ty lopata," okomentoval užívateľ ešte aj jej video z rozhovoru v slovenskom médiu. "Rodová rovnosť. Choď a zober pištoľ a bojuj za Ukrajinu ako chlap," odporučil jej ďalší. Ostrihoňová to ale zobrala s nadhľadom "Dnešná pošta. Ale podpätky na profilovej fotke, pán je zjavne elegán!" dodala k správam na Instagrame. Ich zábery nájdete v galérii pod článkom.

Koniec v Silnej zostave

Keďže vstupuje Cifrová Ostrihoňová do politiky, odchádza z relácie RTVS Silná zostava, ktorú moderovala. RTVS sa rozhodla nahradiť reláciu reprízami iných relácií. Či Silná zostava na obrazovkách definitívne končí, nie je nateraz známe.