26. máj. 2023 o 12:00
žani, Koktejl

Z vyznania Dana Heribana († 43) zviera srdce: Silný odkaz rodine dva mesiace pred smrťou!

placeholder
Kamila a Dano Heribanovci.
Zdroj: Instagram/kami_heribanova

Kamila Heribanová a traja chlapci prežívajú najťažšie obdobie v živote.

Celebrity
26. máj. 2023 o 12:00
Z vyznania Dana Heribana († 43) zviera srdce: Silný odkaz rodine dva mesiace pred smrťou!

Kamila Heribanová a traja chlapci prežívajú najťažšie obdobie v živote.

Dano Heriban († 43) bol trojnásobný otec. S herečkou, ktorá momentálne účinkuje v obľúbenom seriáli Mama na prenájom, má synov Viktorka (6) a Martinka (4). Jedno dieťa má z prvého manželstva, 13-ročného syna Thea. Napriek pracovnému vyťaženiu bola pre neho rodina to najdôležitejšie a mal ju na prvom mieste.

V marci si so svojimi najbližšími stihol užiť krásnu dovolenku. Spomienky na ňu si Kamila a chlapci budú uchovávať v srdci už navždy. Radostnými zábermi z výletu sa Dano pochválil na svojom profile. "Zažil som a zažili sme ako rodina prvú letnú dovolenku v zimnom období a bolo to prekrásne. Želám to aj vám, urobte si priestor a čas pre spoločné zážitky, akéhokoľvek druhu. Tenerife bolo voľbou, ktorá nás oblažila, nadchla, opantala....Milujem svoju rodinu, ďakujem za ňu Bohu," vyznal sa herec.

Z jeho ďalších slov naskakujú zimomriavky. "Život sa skladá z okamihov radosti a šťastia, ale aj strachu a bolesti. Z pracovných povinností, ale aj oddychu a osobnej či rodinnej zábavy. Nič prevratné neobjavujem, to je jasné. Nad tým všetkým by mala lietať láska, ako hlavná hybná sila života. Ďakujem osudu za to, že ju cítim, môžem odovzdávať a rovnako vďačne prijímať," zverejnil Heriban.

Smrť prišla nečakane

Podľa medializovaných informácií Heriban zomrel vo svojom dome vo Svätom Jure. Herec mal mať zdravotné komplikácie, pre ktoré bola k nemu privolaná záchranka. Sťažovať sa mal na bolesti chrbta. Deň predtým mal byť dokonca s bolesťami v nemocnici. Privolaní záchranári mu nedokázali pomôcť. U herca došlo k zástave srdca.

Na sociálnych sieťach sa okamžite začali objavovať konšpirácie, že za úmrtie známeho herca môže očkovanie na COVID-19. "Je mi ľúto, že sa okamžite po tejto správe začali šíriť zaručené informácie o tom, že príčinou jeho úmrtia je vakcína. Občas mám pocit, že veľká časť populácie nadobudla pocit/názor, že pred pandémiou nedochádzalo k náhlym úmrtiam mladých ľudí. Tragédie a akútne, život ohrozujúce ochorenia, tu žiaľ boli vždy a naďalej aj budú," vyjadril sa na Instagrame primár Milan Kulkovský.

"Podľa dostupných informácii je na základe mojich skúseností pravdepodobnou príčinou náhleho skonania Daniela Heribana akútna disekcia aorty, ktorá sa žiaľ prejavuje často nešpecificky, napríklad bolesťami chrbta. Menej pravdepodobnou príčinou je srdcový infarkt," vyvrátil hoax známy lekár.