22. sep. 2023 o 09:30
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Ivane Gáborík sa doma naskytol drsný pohľad: Chce sa mi plakať!

placeholder
Ivana Gáborík
Zdroj: Instagram/iversanns

Toto rozhodne nečakala.

Domáce promi
22. sep. 2023 o 09:30
Ivane Gáborík sa doma naskytol drsný pohľad: Chce sa mi plakať!

Toto rozhodne nečakala.

Dvojnásobná mamička Ivana Gáborík, ktorá má s bývalým hokejistom Mariánom Gáboríkom dve dcérky, zdieľa nielen radosti, ale aj strasti, ktoré sú späté s rodičovskými povinnosťami. Bella a Leia rastú ako z vody a neraz dokážu doma vyviesť poriadnu šarapatu. A Ivana sa o tom presvedčila na vlastnej koži.

Tanečnica svojim dcérkam splní všetko, čo im na očiach vidí a rozhodne ide o vzornú matku. Ratolestiam vyvára rajčinovú polievku so zemiakmi, ktorá je v ich domácnosti obľúbená, a na večeru dievčatám pripraví sladké palacinky, ktoré miluje hlavne Bella. S varením je pomerne často spojený aj neporiadok, ktorý tentokrát neurobila mamička, ale deti.

Ivana si je vedomá, že na svoje deti musí dávať pozor, no nie vždy sa jej to podarí. Na svoju nepozornosť nepekne doplatila a po tom, čo vyviedli jej dcéry, jej bolo až do plaču. "Yes! Chce sa mi plakať. Rakytník všade," napísala k fotke, na ktorej zachytila dcéry, ktoré po celej kuchyni rozsypali oranžové ovocie. Ivana, či sa jej chcelo alebo nie, musela všetko pozbierať a v domácnosti urobiť poriadok ako každá správna matka. Fotku neporiadku, ktorý narobili jej neposlušné dcérky, nájdete v galérii.