01. mar. 2024 o 09:15
krsk, Koktejl

Osamotený Viktor Vincze tesne pred začiatkom Let's Dance: Prečo neprišla Adela?

placeholder
Adela a Viktor Vinczeovci.
Zdroj: instagram/viktorvincze

Do začiatku tanečnej šou ostávajú dni.

Domáce promi
01. mar. 2024 o 09:15
Osamotený Viktor Vincze tesne pred začiatkom Let's Dance: Prečo neprišla Adela?

Do začiatku tanečnej šou ostávajú dni.

Let's Dance sa na obrazovky TV Markíza vracia s 9. sériou už 3. marca! Slovenské celebrity pomaly finišujú s tréningami na úvodný večer, ktorému počas každého ročníka predchádza tlačová konferencia v Inchebe so všetkými účinkujúcimi. Obzvlášť výrazne tam však v stredu chýbala Adela Vinczeová (43). Jej manžel prezradil dôvod webu Diva.sk.

V nablýskanej šou budú tento rok súťažiť: herečka Petra Dubayová, exfutbalista Ján Ďurica, speváčka Tina, herečka Hana Gregorová, modelka Michaela Kocianová, herečka Anna Jakab Rakovská, moderátor Ján Tribula, kuchár Martin Novák a herci Jakub Jablonský, Juraj Bača a Juraj Loj.

Viktor Vincze bude moderovať tanečnú súťaž už tretíkrát. Ako to má s tancom? "V minulosti ma veru oslovili do Let‘s Dance, ale s úctou som odmietol, keďže som to nestíhal. Keďže však zakaždým vidím, koľko je to roboty, tréningov, čo musia tie páry zvládať, tak musím skonštatovať, že dobre, že som to odmietol. Obávam sa, že ja by som to nezvládol. Nebudem preceňovať svoje schopnosti, ale mám veľa pracovných povinností, mám rodinu, malé dieťa, a na tanečnom parkete je to neskutočná drina, voči ktorej mám úctu," prezradil Dive.

Na predstavení párov chýbala jeho manželka Adela. Ako uviedol, tento rok mala zostať doma so synčekom, ktorý o niekoľko mesiacov dovŕši dva roky. Vlani počas priamych prenosov strážili syna starí rodičia Banášovci. Ako to bude tentoraz? "Jedenkrát moja babi a dedo, druhýkrát zase Adelkina babi a dedo," odhalil webu Viktor. Vyskúšajú si to už v najbližšiu nedeľu!