01. okt. 2023 o 18:00
žani, Koktejl

Victor Ibara priznal obavy z cestovania MHD: Strašný dôvod!

placeholder
Victor Ibara
Zdroj: Instagram/victor_ibara

Pustil ľudí do svojho súkromia.

Domáce promi
01. okt. 2023 o 18:00
Victor Ibara priznal obavy z cestovania MHD: Strašný dôvod!

Pustil ľudí do svojho súkromia.

Herec, model a študent medicíny Victor Ibara (26) bol v posledných týždňoch na verejnom pretrase kvôli vzťahu s Danielou Nízlovou (37) a následne jeho krachu. Ľudia vo veľkom riešili aj tehotenstvo speváčky, ktoré náhle skončilo potratom. Detaily ich šokovali, avšak mladík o téme mlčal. Vyjadroval sa len veľmi stroho až napokon zmenil názor a odprezentoval svoju verziu na sociálnej sieti.

Sledovateľov toho zo súkromia Victora zaujímalo oveľa viac. Zisťovali, prečo sa rozhodol študovať medicínu, aké to je a zaujímalo ich tiež, či šoféruje. Mladík odhalil, že si za volant sadá veľmi rád a priznal tiež isté obavy z hromadnej dopravy. "Od malička som bol od MHD v Bratislave odhováraný, nakoľko mal otec zlé skúsenosti (farba pleti). Dnes je iný doba, ale mám to v sebe zakódované," zveril sa.

O rasistických útokoch, ktoré si prežil Viktor Ibara starší prehovoril už v minulosti. Dnes obľúbený lekár prišiel ešte do Československa z Konga. Našiel si tu lásku svojho života a do Afriky sa už nevrátil. Nemal to tu však vôbec jednoduché. Nevedel jazyk a kvôli svojmu výzoru priťahoval neželanú pozornosť.

Mladík o tom počul mnoho príbehov, z ktorých je jasné, aké to mali ťažké. "Stále ma prekvapuje, že do toho vôbec moja mamina išla a zobrala si na seba riziko predsudkov. Rasizmus bol vtedy veľmi rozšírený a mamina je z malej dediny – z Blatného, takže všetky oči boli na otcovi. Spolu to však zvládli a možno práve to ich teraz tak spája, svoj vzťah si vybudovali spoločne," porozprával pre magazín Sóda.

Viktor po otcovi zdedil temperament, dravosť a energiu, ktorú si priniesol z Afriky. "U mňa to nie je také silné ako u neho, no preniesol na mňa niektoré svoje životné postoje. Napríklad to, že každý problém je riešiteľný. Odmalička k nemu vzhliadam – keď mám nejaký problém, pozriem sa na otcovu cestu a len si poviem: ‚Pozri sa, čo musel zvládnuť tvoj otec. Toto zvládneš.‘" opísal.