31.01.2023 04:30
krsk, TASR, Koktejl

Dohra Rytmusovho vystúpenia na Darinom koncerte? FOTO Jasminy hovoria za všetko!

placeholder
Jasmina Alagič má s Rytmusom syna Sanelka.
Zdroj: Instagram/ jasmina_alagic

Raper Rytmus šokoval fanúšikov, keď sa prvýkrát od rozchodu objavil na koncerte Dary Rolins.

Domáce promi
31.01.2023 04:30
Dohra Rytmusovho vystúpenia na Darinom koncerte? FOTO Jasminy hovoria za všetko!

Raper Rytmus šokoval fanúšikov, keď sa prvýkrát od rozchodu objavil na koncerte Dary Rolins.

V sobotu ovládla pražskú O2 Arénu speváčka Dara Rolins (50), ktorá usporiadala životný koncert, na ktorý sa vypredali lístky do posledného. Počas večera sa na pódiu objavili hviezdy ako Anita Soul, Monika Bagárová, Tina... a napokon samotný raper Rytmus (46).

Keď sa ukázal vo vypredanej hale, diváci šaleli. Zdá sa, že rozchod spred rokov konečne hodili za hlavu a úprimne želajú šťastie jeden druhému. Raper poprial svojej ex všetko najlepšie k narodeninám a venoval jej dojímavý odkaz.

"Darinka, v prvom rade by som chcel poďakovať za všetko, že sa o nás staráš, o našu hudbu, že nás ovplyvňuješ, gratulujem ti k tejto krásnej udalosti v plnej O2 Aréne. Veľký potlesk. Všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia, veľa šťastia a veľa lásky, lebo o tom to je," povedal Dare pred všetkými.

Čo na to jeho žena Jasmina Alagič? Nasledujúci deň po vystúpení zverejnil raper príbehy z rodinného obeda s manželkou a synčekom Sanelkom. Jasminu na nich za tónov piesne Ona má štýl držal za ruku, no pôsobila smutne a zamyslene. Zábery nájdete v galérii pod článkom.

Darina štyridsaťročná kariéra

Bola najpopulárnejšou detskou speváckou hviezdičkou v Československu. Na hudobnej scéne sa pohybuje už štyridsať rokov a z hviezdičky sa vypracovala na poprednú spevácku hviezdu. Speváčka Dara Rolins oslávila 7. decembra 2022 50. narodeniny.

Darina Rolincová (rodným menom Darina Gambošová) sa narodila 7. decembra 1972 v Bratislave. So spevom začínala v detských speváckych zboroch, na ľudovej škole umenia študovala hru na klavír. Jej hudobná kariéra začala už v deviatich rokoch, keď ju obsadili do televízneho muzikálu Zázračný autobus (1981).

Už na konci 70. rokov začala spoluprácu so skupinou Panoráma, v polovici 80. rokov potom účinkovala so skupinami Pop-kodex a YPS. V roku 1983 vyšla v slovenskom Opuse jej prvá LP platňa Keby som bola princezná Arabela, jedným z prvých hitov bola pieseň Až raz budem učiteľkou.

Od roku 1985 vystupovala s orchestrom Ladislava Štaidla v programoch Karla Gotta a vďaka tomuto vystupovaniu sa stala najznámejšou detskou interpretkou v Československu. V roku 1986 jej v českom Supraphone vyšla LP platňa Darinka a v roku 1988 LP platňa Čo o mne vieš.

Postupne sa hitmi stali jej pesničky Anjelik môj, Ak náhodou, Arabela, Bez veľkej slávy, Čo o mne vieš, Moje druhé ja a hlavne duet s Karlom Gottom Zvonky štěstí. Tento hit bodoval v nemeckej verzii pod názvom Fang das Licht v rakúskom aj nemeckom rebríčku.

V roku 1988 sa so sestrou Janou presťahovala do Prahy a 18. marca 2000, pod novým menom Dara Rolins premiérovala nový program. Bola porotkyňou v tretej sérii Slovensko hľadá Superstar aj členkou poroty v premiérovej Českej a Slovenskej Superstar. V roku 2006 vydala album D1 a marci 2008 remixový album D2. Dcéra Laura sa jej narodila 25. marca 2008, otcom je Matěj Homola, spevák a gitarista skupiny Wohnout.

Posledný novembrový deň roku 2009 jej vyšiel vianočný album s názvom Šťastné Vianoce a v septembri 2011 štúdiový album s názvom Stereo. V júni 2016 vydala štúdiový album ETC. Z albumu Stereo boli hitmi piesne Naskoč a leť, Nebo, peklo, raj s Tomim Popovičom, Ďaleko mi neuleť, v ďalších rokoch potom skladby Zmena má prísť, Chcem znamenie či Všetko alebo nič. Megakoncertom Dara Rolins 50 oslávila 28. januára v pražskej O2 Aréne svoje okrúhliny aj bohatú spevácku kariéru.

Vyhľadávanie
Sme na sociálnych
sieťach
ringier-icon
© 2010 - 2021
Ringier Slovakia Communities s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.