20. máj. 2024 o 19:45
TASR, žani, Koktejl

V Cannes bolo horúco: Prišla Sklenaříková a známa kráska ukázala bradavky v plnej paráde!

placeholder
Na červenom koberci v Cannes bolo horúco.
Zdroj: TASR/AP

Do očí jej pozeral zrejme málokto.

Zahraničné promi
20. máj. 2024 o 19:45
V Cannes bolo horúco: Prišla Sklenaříková a známa kráska ukázala bradavky v plnej paráde!

Do očí jej pozeral zrejme málokto.

Americká supermodelka Bella Hadid bola na červenom koberci k filmu The Apprenticene neprehliadnuteľná. Zvolila hnedé šaty, ktoré toho nenechávali veľa na predstavivosť. Fotky známej krásky a ďalších osobností z červeného koberca si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Filmový festival na Azúrovom pobreží je považovaný za jeden z najprestížnejších vo filmovom priemysle a jeho 77. ročník sa koná od 14. do 25. mája. Americký režisér Francis Ford Coppola sa v tomto roku vráti na filmový festival vo francúzskom Cannes s dlho očakávaným eposom "Megalopolis".

O hlavnú cenu, Zlatú palmu, sa uchádza i ďalšia spolupráca americkej herečky Emmy Stoneovej a gréckeho režiséra Jorgosa Lanthimosa - snímka "Kinds of Kindness". Stoneová v marci získala Oscara za stvárnenie hlavnej úlohy vo filme "Chudiatko".

Očakáva sa, že životopisný film "The Apprentice" o bývalom prezidentovi USA Donaldovi Trumpovi, ktorý nakrútil režisér iránskeho pôvodu Ali Abbasi, vzbudí na festivale veľkú pozornosť. Kanadský hororový majster David Cronenberg sa vracia so svojím zatiaľ najosobnejším filmom "The Shrouds" s Vincentom Casselom. Na čele tohtoročnej poroty je Greta Gerwigová, režisérka filmu "Barbie". So svojím novým opusom "Horizon: An American Saga - Chapter 1" sa predstaví i Kevin Costner.

Na záverečnom ceremoniáli dostane čestnú Zlatú palmu George Lucas, ktorý stojí za filmovými sériami "Hviezdne vojny" a "Indiana Jones". Mimo súťaže sa bude premietať aj film o právach žien v Číne s anglickým názvom "She Has no Name". Účinkujú v ňom dve najväčšie hviezdy krajiny - Lej Ťia-jin a Čang C'-i.