31. jan. 2023 o 14:30
žani, Koktejl

Herec Adam Bardy po bozku s inou: Doma mal prúser, z reakcie manželky ľudia odpadávajú

placeholder
Adam a Biba majú krásnu rodinku.
Zdroj: instagram/bibianabardy

Hviezda Adama Bardyho (28) raketovo stúpa.

Celebrity
31. jan. 2023 o 14:30
Herec Adam Bardy po bozku s inou: Doma mal prúser, z reakcie manželky ľudia odpadávajú

Hviezda Adama Bardyho (28) raketovo stúpa.

Zažiaril vo svete modelingu a rovnako sa mu darí aj ako hercovi. Slováci začali vnímať Adama vďaka úlohe v seriáli Pán profesor. Všimlo si ho najmä ženské publikum, ktoré okamžite očaril. Fanúšičky ale majú smolu, jeho srdce patrí manželke Bibiáne, s ktorou má malého synčeka Alana.

Adam síce povedal, že herectvo nikdy nebolo jeho snom, no v šoubiznise sa mu darí. Dal kvôli nemu dokonca košom aj prezidentke Zuzane Čaputovej. Prácu v čestnej stráži zavesil na klinec po 10 rokoch. O ponuky však núdzu nemá. Adam si zahral lekára v seriáli Druhá šanca a momentálne ho diváčky môžu obdivovať v Mame na prenájom.

V novom seriáli sa zhostil hlavnej úlohy pôrodníka a slobodného otca. Mama Hanky ich opustila a tak poprosil Naďu (Martina Zábranská), aby sa tvárila, že je jej mama. Dievčatko spojí dvojicu viac, ako by čakali. Po spoločnom výlete dokonca padne aj poriadne dlhá prvá pusa. Intímnu chvíľku si v televízii pozrela aj Adamova manželka a natočila žiarlivú reakciu, ktorá vás pobaví.

Rozosmiala aj moderátorku Lenku Šóošovú, herca Vlada Kobielskeho či Borisa Prša. "MI LU JEM!!!" napísala k príspevku bývalá tenistka Dominika Cibulková. "Odpadla som," komentovala poslankyňa Vladimíra Marcinková.

"Hahaha vždy som rozmýšľala, ako reagujú skutočné partnerky na bozkávanie alebo posteľové scény svojich polovičiek. Tak už viem," smiala sa sledovateľka Eva. Ľudia sa nevedia vynadívať ani na Bibiánu a jej herecký výkon, za ktorý by si podľa nich zaslúžila úlohu v seriáli. Pozrite si video a posúďte sami.