29. nov. 2023 o 13:00
žani, Koktejl

Koľko pýta Dara Rolins za koncert a osobné stretnutie? Z tej sumy sa vám zatočí hlava!

placeholder
Speváčka Dara Rolins.
Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Bežní fanúšikovia na takýto zážitok môžu zabudnúť.

Domáce promi
29. nov. 2023 o 13:00
Koľko pýta Dara Rolins za koncert a osobné stretnutie? Z tej sumy sa vám zatočí hlava!

Bežní fanúšikovia na takýto zážitok môžu zabudnúť.

Speváčka Dara Rolins sa teší tak obrovskej popularite, o akej môže väčšina českých a slovenských spevákov len snívať. Na jar tohto roku odpálila v pražskej O2 aréne najväčší koncert kariéry. Malo ísť o mega oslavu jej 50.narodenín. Lístky sa však vypredali tak rýchlo, že veľa fanúšikov nemalo ani šancu si ich kúpiť. Po sťažnostiach nespokojných ľudí prišlo veľké prekvapenie.

Dara sa rozhodla pre ďalší januárový koncert v Prahe. Chcela vyhovieť tým, ktorí tam po prvýkrát nemohli byť a aj tým, čo si chceli zatancovať, no nebol priestor. Čo nasledovalo, nečakala ani v bláznivom sne. Po lístkoch sa opäť len tak zaprášilo "Priatelia, Dara Rolins vypredala O2 arénu za 19 minút," povedal český moderátor Leoš Mareš v živom vysielaní rádia Evropa 2. Popovú divu ihneď premohli emócie a rozplakala sa.

Dvojica nelenila a hneď pridala aj ďalší koncert len o deň skôr. Predaj vstupeniek bol spustený v októbri a ak by ste si aktuálne chceli kúpiť lístok, máte smolu. Ceny lístkov na státie a sedenie v rôznych sektoroch sa pohybovali od 40 do 100 eur.

V ponuke ostali už len VIP balíčky, pri ktorých siahnete poriadne hlboko do vrecka. Dara opäť ponúka fanúšikom možnosť zažiť koncert nezabudnuteľným spôsobom. V cene balíčku je zahrnuté osobné stretnutie s Darou Rolins po skončení koncertu, prednostné miesta priamo pod pódiom, otvorený bar či VIP vstup. Záujemca zaň zacvaká približne 820 eur. Pri tejto cifre nejedenú fanúšikovi padne sánka.