Britney Spears (44) priznala, že ani štyri roky po spontánnom potrate neprestala dúfať, že sa opäť stane matkou. Speváčka sa o svoje želanie podelila v príspevku na Instagrame pri príležitosti Dňa otcov, ktorý sa v Spojených štátoch slávil 15. júna. Interpretka hitu Toxic je matkou dvoch synov – Seana Prestona (20) a Jaydena Jamesa (19), ktorých má s bývalým manželom Kevinom Federlinom.
V roku 2022, krátko po svadbe so Samom Asgharim, otehotnela. O mesiac neskôr však pár oznámil, že o dieťa prišiel. „Je to pre mňa emocionálny deň. Gitary mi pripomínajú mimozemské bábätká, majú také jemné struny. Hovorí sa, že hudba je rečou anjelov. Túto gitaru som si kúpila v Mexiku s nádejou, že raz budem môcť mať ďalšie dieťa,“ napísala k videu, na ktorom drží gitaru.
„S najhlbším zármutkom musíme oznámiť, že sme v ranom štádiu tehotenstva prišli o naše zázračné dieťa. Pre každého rodiča je to zdrvujúce obdobie. Možno sme mali s oznámením počkať do neskoršej fázy tehotenstva, no boli sme príliš nadšení, že sa môžeme podeliť o dobrú správu,“ uviedli Spears a Asghari v roku 2022 v spoločnom vyhlásení. Pár sa o rok neskôr rozišiel a následne rozviedol.
